No agra rīta seksa līdz neķītru īsziņu sūtīšanai: kas sekmē vai bremzē orgasmu
Foto: Shutterstock

Tikai 13,46 sekundes – saskaņā ar jaunu pētījumu tāds ir laiks, kurā vairums heteroseksuālu sieviešu var sasniegt orgasmu seksa laikā ar ilgtermiņa partneri. Bet kāpēc dažas naktis tas prasa tikai dažus mirkļus, lai tu tiktu pacelta ekstāzes augstumos, bet citās dienās, šķiet, ka lielais "O" vispār nemaz neieradīsies?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā rakstā, iedvesmojoties no portāla "The Sun" aplūkosim, kas palīdz un kas kavē sievieti nokļūt seksuālajā virsotnē.

Regularitāte ir no svara

Vienas nakts sakars var izklausīties tiešām vilinoši un erotiski, taču, visticamāk, jo ilgāk būsi kopā ar mīļoto, jo ātrāka būs kulminācija.

Floridas Universitātes zinātnieki aptaujāja 1000 sieviešu vecumā no 18 līdz 71 gadiem par viņu seksuālo dzīvi pēdējā gada laikā. Pētnieki atklāja, ka sievietēm bija par 15% vairāk orgasmu, ja viņas nodarbojās ar seksu ar regulāru partneri, nevis ar gadījuma partneri. Turklāt, viņas bija arī vairāk apmierinātas, liecina 2019.gada pētījums žurnālā "Sex Research".

No agra rīta seksa līdz neķītru īsziņu sūtīšanai: kas sekmē vai bremzē orgasmu
Foto: Shutterstock

Seksuāla rakstura ziņu apmaiņa dienas laikā

Papildu drošām attiecībām, orgasms, visticamāk, ieradīsies ātrāk, ja partneris teiks, ka mīl tevi vai nu seksa laikā, vai arī ar seksuāla rakstura ziņas palīdzību jau agrāk pa dienu.

Kā lasāms Latvijas Drošāka interneta centra mājaslapā, sekstings radies no angļu valodas vārda "sexting" (vārdu salikuma "sex" un "texting"), kas nozīmē seksuāla rakstura ziņu, attēlu vai video sūtīšanu kādam internetā. Šajā laikmetā un vēl jo vairāk pandēmijas laikā attiecības ir kļuvušas digitālākas kā jebkad. Ne tikai mīlestība ir kļuvusi digitāla ar iepazīšanās vietnēm, videočatiem utt., bet arī iekāre.

2016. gada žurnāla "Computers and Human Behavior" veiktajā pētījumā tika noskaidrota sekstinga ietekme 615 pāriem. Izrādījās, ka pāriem, kuri bieži piekopj sekstingu, ir lielāks seksuālais apmierinājums nekā tiem, kuri to nedara.

Dr. Debora Lī no "Dr. Fox" tiešsaistes aptiekas saka: "Tas notiek tāpēc, ka seksuālais uzbudinājums sākas nevis ķermenī, bet gan prātā. Kad saņem seksīgu ziņu, pat nenoģērbjoties, apritē jau tiek laisti labsajūtas hormoni, piemēram, dopamīns un oksitocīns. Saņemot tāda rakstura ziņu, tu vari sākt fantazēt."

Tags

Attiecības Mīlestība Orgasms Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form