Normunds Jakušonoks: kopā var būt arī tikai bērnu dēļ

Ko darīt, ja pēkšņi apjaut, ka cilvēks tev blakus nav tavs īstais? Vai palikt kopā bērnu dēļ? Savā pārliecībā sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās mūziķis Normunds Jakušonoks.

Normunds Jakušonoks uzsver – vispirms ir jāatrod īstais cilvēks un tad ir jābūt pārliecinātam, ka ar viņu vēlies dibināt ģimeni. "Manā uztverē, ja tev ir ar kādu cilvēku kopā bērni, tev ir savi pienākumi. Tev ir jābūt pārliecinātam par to otru cilvēku," teic Jakušonoks, piebilstot, ka bez atklātības un uzticēšanās iztikt nevar.

Vai iespējams vienkārši vienā dienā pārdomāt un katram aiziet savu ceļu? "Es uzskatu, ka tā ir absolūta bezatbildība. Pilnīga bezatbildība." Taču, vaicāts, vai mīlestība vienkārši kādreiz nevar beigties, Jakušonoks teic: "Bet ir pienākums arī pret bērniem." Viņš uzskata – kopā var būt arī tikai bērnu dēļ.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl