Papardes ziedu meklējot: kuriozi pieredzes stāsti no jāņubērniem
Foto: F64

Tā kā ar īpašo maģiju apveltītā Jāņu nakts jau straujiem soļiem tuvojas, laiks pārcilāt dažas senas un arī ne tik senas atmiņas par amizantākajiem notikumiem šajā svētku naktī. Likumsakarīgi gan gadās, ka nereti šie stāsti daudziem saistās tieši ar papardes zieda meklējumiem, tādēļ piedāvājam dažu stāstu varoņu pieredzes stāstus, lai kopīgi pasmietos un, iespējams, izvairītos no neveiklām situācijām, jo šie stāsti noteikti atgādina – var gadīties arī tā…

"Filmas" zudums

Šķiet, ka alutiņš šajos svētkos izspēlējis ne vienu vien joku ar daudziem. Līdzīgi bijis arī Laurim. Viņš savu pieredzi vairāk vērtē kā negatīvu, tomēr tā bijusi laba mācība, ka alkohols bieži vien ne vien padara noskaņojumu jautrāku, bet arī, iespējams, liek aizmirst kaut ko debešķīgi pasakainu.

"Tieši Jāņos pilsētā bija pasākumus, uz kuru parasti dodas visi. Tur bija mūzika, kopīgais, lielais ugunskurs un laba atmosfēra. Kā atceros no paša sākuma, sapazinos ar vienu dāmu. Dejojām un labi pavadījām laiku. Bija tumšs. Nākamā atmiņa man ir no rīta. Grāvmalā. Ar biksēm līdz ceļiem. Vienam. Neteikšu, ka tā bija labākā sajūta, un galvenais – nemaz nezinu, kā tur nokļuvu un ar ko. Nezinu, vai tā bija tā pati meitene. Neatceros, vai mums kaut kas vispār sanāca. Neatminos neko. Tā bija laba mācība, ka ar elles dzirām vajag piebremzēt."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka