Pazīmes, kas liecina – attiecību galvenā problēma esi tu
Foto: Clem Onojeghuo / cc

Attiecības var salīdzināt ar ilgstošu un nemitīgu darbu pie tā, lai tu un otra pusīte spētu izveidot kopdzīvi, atbalstīt viens otru un tikt pāri neskaitāmiem šķēršļiem. Tomēr ne vienmēr tas izdodas veiksmīgi un gludi – rodas arī nesaskaņas, kuras daudzi cenšas pārvarēt vai tieši pretēji – izvēlas attiecības izbeigt.

Ja arī starp tevi un partneri izveidojusies bezgalīga virkne strīdu, kur tu meklē patiesību un taisnību, apdomā – vai gadījumā lielā daļā situāciju pie vainas neesi tu pati. Portāls "Psychology Today" norāda, ka īpaša uzmanība notiekošajam jāpievērš, ja novēro mīlestības izpausmju zudumu vai pretrunas vienam pret otru. Tāpēc turpinājumā iepazīsties ar vairākām pazīmēm, kas liecina – tev būtiski jāpārdomā sava uzvedība, kas, iespējams, noved attiecības strupceļā.

Niknas atbildes reakcijas

Komunikācija vienmēr bijusi atslēga tuvām un ilgstošām attiecībām, tomēr ne vienmēr tā norit tik veiksmīgi kā gribētos. It īpaši, ja uz visiem partnera jautājumiem, atsauksmēm vai komentāriem izturies nosodoši un noraidoši. Saprotams, ka pēc vairākām atraidījuma reizēm, kad komunikācija nav veiksmīgi noritējusi, otrai pusītei rodas šaubas, vai vispār savu viedokli izteikt, kas rezultējas sava veida atstumtības sajūtā.

Būtībā ar otra neuzklausīšanu tu parādi attieksmi, ka nevēlies nemaz dzirdēt, kas partnerim sakāms. Tādā veidā arī rodas emocionāla un pat fiziska atstumtība. Atrisināt niknās atbildes reakcijas nav nemaz tik vienkārši – sākumā tev ir jāsaprot, ka nav jāpiekrīt vai jāatbalsta viss, ko partneris atzīmē. Tomēr starp jums ir jābūt tādai atvērtībai, kurā abi varat izrunāt savas rūpes un radīt uzticēšanos. Pirmais solis vien jau būs, ja izvēlēsies paklusēt, nevis uzsprāgsi pēc pirmā jautājuma, kurš tev šķiet nevēlams vai nedaudz dīvains.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Sekss Sievietes Vīrietis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form