Piecas kļūdas guļamistabā, kuras pieļauj teju katrs mīlnieks
Foto: Shutterstock

Iespējams, kāds gribētu tam iebilst, taču sekss neapšaubāmi ir neatņemama un nozīmīga attiecību sastāvdaļa. Nereti nesaskaņas guļamistabā pat ir iemesls spēcīgas saiknes un šķietami laimīgu attiecību beigām. Lai gan mīlēšanās mākslu izkopjam tikai ar laiku, dažkārt arī attiecībās ar ilglaicīgu partneri pieļaujam tās pašas kļūdas, kuras pieļāvām ar iepriekšējiem mīļotajiem, jo neesam atskārtušas, ka kaut ko darām nepareizi.

Tāpat varbūt kāda dāma steigs oponēt apgalvojumam, ka sievietes bieži vien paļaujas tikai uz vīrieti un viņa prasmēm guļamistabā. Taču patiesi ir sievietes, kas dzīvo ar šādu uzskatu, tādējādi arī kādas neveiksmes un neizdošanās ir kārtējais akmens mīļotā dārziņā. Tomēr viss nav tikai balts vai melns.

Gan tu, gan tavs mīļotais ir tikai cilvēki, un katram jebkurā dzīves jomā mēdz gadīties dažādas likstas, tostarp guļamistabā. Lai tavā un partnera intīmajā dzīvē neiezagtos aukstums un nesaskaņa mīlas priekos nebūtu iemesls attiecību beigām, iedvesmojoties no portāliem ''Web Md'', ''Insider'' un ''Cosmopolitan'', iepazīstinām ar kļūdām guļamistabā, kuras pieļauj teju katrs mīlnieks.

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form