sieviete apakšveļa gulta kaisle
Foto: Shutterstock

Mūsdienās daudzi reiz stingri iesakņojušies uzskati un mīti par visdažādākajiem tematiem strauji mainās vai pat zūd pilnībā. Nu psihologi kā nepatiesu noraidījuši vēl vienu mītu par abu dzimumu īpatnībām – izrādās, mūsdienās sievietes biežāk nekā vīrieši ir gatavas seksam pirmajā randiņā.

Kāda ārvalstu iepazīšanās portāla veiktā aptaujā gandrīz 50 procenti uzrunāto vīriešu atbildējuši, ka atraidītu sievieti, kura būtu gatava intīmām attiecībām pirmajā randiņā, un otru reizi ar viņu nevēlētos tikties. Savukārt salīdzinoši tikai 39 procenti daiļā dzimuma pārstāvju šādi reaģētu uz seksa piedāvājumu, kuru izteiktu vīrietis, vēstī Daily Mail.

Tiesa, ir grūti pateikt, cik ticami ir šādas aptaujas rezultāti, jo šādos un līdzīgos pētījumos cilvēki nereti vēlamo uzdod par esošo, apzināti veidojot konkrētu paštēlu, teic pētījuma vadītāji.

Tāpat jāpiebilst, ka vienotas formulas, pēc kuras veidot attiecības, nav. Sievietes un vīrieša savstarpējo saskarsmi ietekmē neskaitāmi faktori, un būtiska loma šai ziņā ir arī fiziskai pievilcībai. Tāpēc nav pamata nosodīt attiecības, kas aizsākušās kā kaislīgs vienas nakts sakars, tam vēlāk, iespējams, pāraugot patiesā mīlestībā.

Tiesa, tas nemaina faktu, ka vienas nakts attiecības kā ierasta pieeja partnerattiecību veidošanai gan ne vienmēr tiek vērtēta pozitīvi, tomēr tā mūsdienās nebūt vairs nav retums. Un gadījumā, ja konkrētajā dzīves posmā tieši šādu attiecību tipu vērtē kā sev piemērotāko, lūk, daži ieteikumi, kā pēc nakts piedzīvojumiem novērst nepatīkamu pēcgaršu!

Tags

Sarakstu karuselis Sekss

Comment Form