Pirmā intīmā pieredze ar jaunu partneri: kā aizgaiņāt neveiklību un gūt baudu
Foto: Shutterstock

Veidojot jaunas attiecības, ļoti daudz ko nākas piedzīvot pirmo reizi – pirmais randiņš, pirmais skūpsts un arī pirmā intīmās tuvības reize. Nereti attiecību sākums saistās ne tikai ar taureņiem vēderā un rozā briļļu periodu, bet arī nedrošību un neveiklību. Īpaši tas attiecas uz intīmo tuvību, jo viens otra ķermeni iepazīstat pirmo reizi.

Ļoti daudzi no mums, gan sievietes, gan vīrieši, cer pirmajā reizē ar jaunu partneri sagaidīt kinofilmu cienīgus scenārijus – viss norit kā pa diedziņu, mulsumu nomaina kaisle, kas liek aizmirst par visām nedrošībām, un abi partneri vienlaikus sasniedz baudas virsotnes, iespējams, pat vairākkārt. Tomēr dzīvē nereti viss notiek citādāk vai reizēm gadās, ka īsti nenotiek nekas, jo abi partneri ir pārāk satraukti.

Lai mazinātu satraukumu, aizgaiņātu neveiklību un pirmo reizi ar jaunu partneri padarītu patīkamāku, ir svarīgi tai sagatavoties, kā arī apzināties, ka nedzīvojam pikantā romānā ar spilgti aprakstītām perfektām mīlas ainām. Iedvesmojoties no "Bustle" un "Woman's Health Magazine", piedāvājam iepazīties ar vairākiem ieteikumiem, kas intīmo pieredzi ar jaunu partneri padarīs baudpilnu un mazāk neveiklu.

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss

Comment Form