Pūkaina virslūpa un tracinoša vārda lietošana – sievietes atklāj, kāpēc atraidījušas partneri
Foto: Shutterstock

Šķiršanās ne vienmēr ir saistīta ar skumjām, bezgalīgiem strīdiem un nesaskaņām. Tā var tikpat labi līdzināties komiskai filmai, kurā galveno lomu spēlē gan sieviete, gan vīrietis. Šoreiz "Viņa" apkopojusi vairāku lasītāju amizantās pieredzes, kāpēc dāmas izvēlējušas atraidīt savu partneri.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja nevar pavilkties, randiņam nepiekritīs

Reizēm nav nepieciešams pat doties uz randiņu, lai būtu skaidrs, ka viss, ko vīrietis dabūs, ir "kurvītis". Piemēram, Elza stāsta, ka netiekas ar vīriešiem, kas ir sliktā fiziskā formā. Viņa gan piebilst, ka sliktu fizisko formu domā to, cik vīrietis var izdarīt, nevis viņa izskatu. "Protams, es melotu, ja teiktu, ka izskats man ir vienaldzīgs, bet fiziskā forma man ir svarīga citu iemeslu dēļ," skaidro Elza, "pati esmu ļoti aktīva un nemēdzu daudz sēdēt mājās. Kā gan mēs pavadīsim kopā laiku, ja es atvaļinājumu gribēšu pavadīt pārgājienā kalnos, bet viņš knapi līdz otrajam stāvam var uzvilkties?"

Elza stāsta, ka, veidojot attiecības, viņa padomā par to, cik veiksmīga varētu būt savienība ilgtermiņā. Skaidrs, ka kopīgu interešu trūkums ir ļoti būtisks. Tāpat viņa norāda, ka nevēlas apzināti sevi nolemt liktenim, ka mīļotajam cilvēkam paša vainas dēļ pēc 10 vai 15 gadiem sāksies nopietnas veselības problēmas, turklāt viņš, visticamāk, nomirs agrāk, atstājot viņu vienu. "Varbūt tas izklausās muļķīgi, bet domāju, ka nav vērts pat mēģināt, ja redzu, ka vīrietim ir patiešām slikta fiziskā forma un viņš par sevi nerūpējas," viņa piebilst.

Tags

Attiecības Mīlestība Sievietes Šķiršanās Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form