Sadzīviski mīļoto vīriešu paradumi, kas sievietes nereti kaitina
Foto: Shutterstock

Viņš paņēma tukšo piena paku un vienkārši ielika to ledusskapī. Kārtojot māju, zem dīvāna atradi krietnu laika sprīdi pastāvējušas zeķes, kas, lai cik pārsteidzoši tas arī nebūtu, satītas teju nevainojamā mezglā. Mazgājot drēbes, viņa krekli atkal atstāti ar uz āru neizvilktām piedurknēm…

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šīs ir tikai dažas no gluži sadzīviskām ainām, kas, šķiet, nevainojami raksturo vīrieti visstereotipizētākajā skatījumā, kāds vien iespējams, tomēr ar tām savā ikdienā patiešām sastopas liela daļa sieviešu, uzsākot kopdzīvi ar mīļoto.

Kā atklājām, par minēto tematu apspriežoties ar draudzenēm, kolēģēm un domubiedrenēm, lai cik unikāli mūsu partneri arī nebūtu, lielai daļai vīriešu no tiesas piemīt pāris kopīgu īpašību un sadzīvisku paradumu, kas mūs savukārt spēj novest teju līdz baltkvēlei.

Lūk, izplatītākie no tiem, kuros, ļoti iespējams, spēsi saskatīt arī kaut ko savam mīļotajam raksturīgu. Tiesa, romantiskās vakariņas pagājušonedēļ, ziedi aizvakar un nedēļas nogalē plānotais izbrauciens atpūsties to visu meistarīgi līdzsvaro, vai ne?

Tags

Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form