Saltas patiesības par romantiskām attiecībām, ko gandrīz neviens nevēlas atzīt
Foto: Shutterstock

Tiesa, satikšanās un sirdsāķīšu meklēšana var būt gana saspringts un arī sarežģīts process, ja tas tiek darīts ar nolūku. Atraidījums, iespējama krāpšana, nesaprašanās – ir tomēr tik daudz faktoru, kas var viest satraukuma sajūtu. Tāpēc ir daudz lietu, par kurām paklusējam vai vienkārši nevēlamies tās atzīt. Diemžēl var gadīties arī tā, ka tieši šo lietu ignorēšana vai neapzināšanās var sāpināt vēl vairāk. "Gurl" izpētījis, kuras ir tās saltās patiesības, ko gandrīz neviens nevēlas atzīt romantiskās attiecībās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nesaprotamā robeža starp par ātru vai par vēlu

Ir gandrīz neiespējami, ka satiksi savu princi baltā zirgā un viss noritēs gluži kā pasakā. Protams, arī tādi gadījumi pastāv, tomēr bieži vien simpātijas partneriem vienlaicīgi nepāraug mīlestībā.

Cik gan nav dzirdēts, ka divi cilvēki pavada patīkamu laiku kopā, tomēr neviens tā arī neveic pirmo soli, gan tāpēc, ka, iespējams, tam vēl nav gatavi, vai arī vienkārši baidās, jo nespēj saprast otra cilvēka jūtas. Šāda "marinēšana", kā to bieži mēdz dēvēt, abus cilvēkus nereti iesprosto draugu zonā, no kuras tikt ārā vēlāk ir neērti un arī grūti. Tomēr otrs variants ir pārsteidzīgums – neviens taču nevēlas pateikts trīs labi zināmos un zīmīgos vārdus, bet atpakaļ saņemt "paldies". Ja vien nenotiek īsta maģija vai kāds no partneriem nav gana drosmīgs, izprast šīs robežas starp par ātru un par vēlu, ir diezgan grūti, kā arī bieži nepareiza robežu izprašana var nobiedēt otru cilvēku.

Tags

Attiecības Dzīve
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form