Sekss žēluma vai pieklājības dēļ – reizes, kad gultas priekiem labāk nenodoties
Foto: Shutterstock

Iemesli, kuru dēļ cilvēki ļaujas intīmai tuvībai, var būt dažādi. Vieni vēlas sasniegt orgasmu, citi radīt pēcnācējus, bet citi vēl vairāk satuvināties ar savu partneri. Patiesībā iemeslu dažādība varētu būt neizmērojama. Padomā pati par visām reizēm, kad esi nodarbojusies ar seksu un cik atšķirīga bijusi tava motivācija to darīt. Reizēm, iespējams, pat par to neesi aizdomājusies, jo viss it kā noticis pats no sevis. Bet, vai tev ir gadījies, ka to dari tāpēc, ka šķiet, ka tas jādara, nevis tāpēc, ka patiešām to vēlies?

Jā, ir reizes, kad cilvēki piekrīt seksam un ar to nodarbojas nepareizo iemeslu vadīti. Protams, ikvienam var gadīties kļūdīties un pēc tam to nožēlot. Lai mazāk būtu sevi jāšausta un jānožēlo, ir vērts laiku pa laikam aizdomāties par savas rīcības motivāciju un to rūpīgi izvērtēt. Piemēram, lai izvairītos no nepatīkamām emocijām un pārmetumiem, ir vērts paanalizēt iemeslus, kāpēc ļaujies intīmai tuvībai. Iespējams, reizēm to labāk tomēr nedarīt.

Iedvesmojoties no "Bustle", piedāvājam iepazīties ar vairākiem iemesliem, kāpēc cilvēki mēdz nodarboties ar seksu, bet kas noteikti nav laba motivācija šai nodarbei.

Tags

Attiecības Sekss

Comment Form