Septiņi vērtīgi ieteikumi seksuālās dzīves uzlabošanai
Foto: Shutterstock

Mīlēšanās biežums un partneru skaits ir jautājums, kas nodarbina daudzu cilvēku prātus un tiek apspriests arī tuvāko (un ne tikai) draugu lokā. Bieži cilvēki ir tik pārņemti, satraucoties par to, cik bieži nodarboties ar seksu ir "normāli", ka aizmirst piedomāt par seksuālās dzīves kvalitāti. Lai cilvēks būtu apmierināts ar savu intīmo dzīvi, šis jautājums ir ne mazāk būtisks. Jāpiebilst, ka tieši mīlēšanās kvalitāte mēdz ietekmēt vēlmi to darīt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Runājot par mīlēšanos un intīmo tuvību, jāņem vērā, ka ļoti būtiska ir vispārējā pašsajūta un veselības stāvoklis. Sāpoša mugura, stress, nogurums un strīdi ar partneri intīmo tuvību var pamatīgi pabojāt. Tāpat arī mīlēšanās pēc pamatīgas ballītes, kurā alkohols lietots tik prāvos daudzumos, ka atmiņā veidojas robi, visticamāk, nav tas patīkamākais piedzīvojums. Iedvesmojoties no "Everyday Health" un "Healthline", piedāvājam iepazīties ar septiņiem ieteikumiem, kas palīdzēs uzlabot intīmās dzīves kvalitāti un pašsajūtu kopumā.

Tags

Attiecības mīlēšanās Sekss Veselīgs dzīvesveids
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form