Sešas pazīmes, kas liecina – viņš tevī ieķēries līdz ausīm
Foto: Toa Heftiba / cc

Slavenā aktrise Odrija Hepberna par attiecībām reiz teikusi: "Saka, ka mīlestība ir labākā investīcija – jo vairāk dosi, jo vairāk saņemsi atpakaļ." Tomēr sievietes būtība nereti ir meklēt visus mazos niekus un pazīmes, kas liecina – viņš ir tevī patiesi ieķēries, lai vēlākos brīžos nerastos negaidīta vilšanās un sirdssāpes.

Iedvesmojoties no portāliem "Elite Daily", "A New Mode", "The Talko" un "Cosmopolitan", "Viņa" pēta pazīmes, kas liecina – viņš ir tevī iemīlējies līdz ausīm, lai tu ar mierīgu sirdi varētu investēt jaunajās attiecībās savu laiku, attieksmi, entuziasmu un prieku. Tomēr ir vērts atcerēties, kad vīrietim tu patiešām patīc, tu vienkārši to zini – tas būs saprotams ne tikai tev, bet arī apkārtējiem.

Viena no nozīmīgākajām sajūtām par to, ka attiecības ved pareizā virzienā, ir pozitīva enerģija, kas balstās patiesā patikšanā, reizēm mīlestībā un pievilkšanās spēkā. Savukārt, ja starp jums valda neuzticība, greizsirdība un nepamatots satraukums par otra darbībām – visticamāk, viņš tevī nav patiesi ieskatījies.

Šajā rakstā uzzini vai attiecībās esi kārtējā, vai liktenīgā, vērojot piecas apstiprinošas zīmes, kas liecina – viņš nav tevī iemīlējies.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka