Seši jautājumi par seksu, ko vajadzētu izrunāt katram pārim
Foto: Shutterstock

Nevienu problēmu vai jautājumu, kas neliek mieru, nedrīkst ignorēt. Tas attiecas arī uz lietām, kas saistītas ar pašām intīmākajām tēmām. Pārrunājot sasāpējušos un aktuālos jautājumus, kā arī vēlmes un robežas mīlas prieku laikā ar partneri, jūsu intīmās dzīves kvalitāte tikai uzlabosies. Tāpat ir arī vairāki jautājumi, kas, iespējams, nešķiet aktuāli, bet ir noteikti jāpārrunā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedvesmojoties no "Woman's Day", piedāvājam aplūkot sešus jautājumus par seksu, ko vajadzētu apspriest ikvienam pārim.

Savas robežas seksa laikā

Jā, ir iespējams gūt brīnišķīgu seksuālu pieredzi bez verbālās komunikācijas, tomēr pastāv arī iespēja, ka viss saiet grīstē. Ja nu partneri uzbudina un interesē lietas, kas tev galīgi neiet pie sirds, bet tu par to uzzini tikai mīlēšanās laikā? Ja vēlaties izmēģināt ko jaunu (un ne tikai tad), pārrunājiet savas robežas un to, kādi jauninājumi vai eksperimenti jums ir pieņemami. Bet kas nē. Iespējams, ka, aicinot partneri izrādīt iniciatīvu un būt atvērtākam, tu ceri sagaidīt mīlēšanos uz virtuves galda vai dušā, bet viņš jau steidz iegādāties rokudzelžus, virvi un pletni.

Ir vairāki veidi, kā vienoties par robežām. Vispirms definējiet to, kāda veida mīlas rotaļas jums šķiet pieņemamas. Izrunājiet savas fantāzijas, sadalot tās kategorijās "jā", "nē" un "iespējams". Pēc tam skaidri definējiet, ko noteikti negribētu piedzīvot – kādam tas var būt anālais sekss, bet kādam mīlēšanās ar aizsietām acīm. Ja vēlaties izmēģināt skarbākas mīlas rotaļas, noteikti, noteikti vienojieties par savu drošības vārdu. Tam ir jābūt vārdam, kas nav saistīts ar seksu un ļauj otram saprast, ka notiekošais ir nekavējoties jāpārtrauc.

Tags

Attiecības mīlēšanās Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form