Sievietes 'lietošanas instrukcija': viss, kas kungiem būtu jāzina par dāmu
Foto: Shutterstock

Otra domas nolasīt nav iespējams, bet nereti daudz kas svarīgs tiek noklusēts, kā rezultātā pastāv iespēja par kaut ko neiedomāties, pārprast un nesaprast. Skaidrs, ka šīs situācijas par labu nenāk ne vienai, ne otrai pusei, bet kā no tām izvairīties?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iespējams, daudzi kungi, jau atkal ieraugot savas dāmas neapmierinātībā savilkto pieri, skaļi nopūtīsies un nopurpinās, kaut ko no sērijas "tu taču pati nezini, ko gribi, kur nu vēl, lai es to zinātu...". Tomēr, oi, mēs zinām gan, ko vēlamies! Un tas attiecas gan uz partnera ieguldījumu attiecībās, gultā un kopumā – dzīvē.

Taču bieži vien gadās, ka daiļajām būtnēm patīk, ka vīrietis pats spēj viņu izprast līdz pēdējai vīlītei un darīt laimīgu bez mazākās priekšā teikšanas.

Saprotot, ka šis uzdevums ir gana grūts, mēs paejam solīti pretī arī kungiem, izraugoties vairākus padomrakstus, kas palīdzēs izprast sieviešu būtību attiecības. Piedāvājam gan sievietes karstāko vēlmju sarakstu, gan šķietami nevainīgas frāzes, kas patiesībā nozīmē pavisam kaut ko citu. Turklāt mums krājumā ir arī pieredzes stāsti no ideāliem kopā būšanas mirkļiem, lai vīrieši kaut nedaudz spētu saprast, ko no viņa sagaida viņa mīļotā.

Tags

Attiecības Sievietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form