Šķietami niecīgas attiecību problēmas, ko nevajadzētu ignorēt
Foto: Shutterstock

Katram pārim savas raizes un laimes noslēpums, un vienas formulas, kā saglābt irstošo vai stiprināt nesalaužamo, īsti nav. Tomēr nereti pāri mēdz iemīt līdzīgas taciņas, piedzīvojot arī līdzīgas problēmas, kuras, lai arī sākumā šķiet niecīgas, tādas nebūt nav. Viss šķietami ikdienišķais var "apaugt" ar citām problēmām, attālinot ceļu vienam no otra. Problēmas, kuras attiecībās nevajadzētu uzskatīt par kārtējo nieku, šoreiz piedāvā "Yourtango" eksperti.

Dzīvošana kā mitekļa biedriem, ne pārim

Tas, ka ikdiena mūs var ievilkt rutīnas valgos, nav nekas jauns. Darbs – mājas, darbs… Arī tad, ja ģimene paplašinājusies un saimi papildina atvases, ir iespējams iestrēgt zināmā atkārtotu darbību cilpā. Nepaspēj ne nomirkšķināt acis, kad jau bērni pabaroti, nomazgāti un nolikti gulēt, turpretī tavs vienīgais aicinājums pēc šo darbu virknes ir mīkstais spilvens un siltā sega. Un tā dienu no dienas.

Nav gluži tā, ka viss aprakstītais notiek bez jebkāda prieka. Tomēr šajā visā darbu ritmā bieži pazūd viena lieta – partnerība un tuvums. Kad ir tik daudz pienākumu, ir grūti atrast laiku pat sev, kur nu vēl šo brīvo mirkli atrast vienlaicīgi abiem partneriem. Abi var dzīvot saskaņā un būt pat savā ziņā laimīgi, bet drīzāk ne kā pāris, bet gan mitekļa biedri.

Lai neatsvešinātos pavisam, jo, kā zināms, pēc tam ir grūti atkal atrast ceļu vienam pie otra, ir nepieciešams atcerēties, ka kopīgi pavadītam laikam ir jābūt. Ja neatliek laika grandioziem plāniem, iespējams, noderēs šīs randiņu idejas, kā "randiņot" mājās.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Mīlestība
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form