Tas, ka šķiršanās nav viegls process, šķiet, zina ikviens. Tomēr, lai arī cik sāpīgi tas būtu, ja nav lemts būt kopā, vieglāk ir pārciest nepatīkamo periodu, nekā mūžam būt nelaimīgai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jāatzīst, ka šķiršanās no savas otrās pusītes, neatkarīgi no tā, cik ilgi esat bijuši kopā, ir piņķerīga, un mēs nereti mēdzam šaustīt sevi par katru soli. Vai tiešām vēlos šķirties? Vai mēs paliksim draugi? Vai es kādreiz atradīšu cilvēku, kas dara mani laimīgu? Tie ir tikai pāris jautājumi, ko mēdzam sev uzdot...

Protams, neviens mūsu vietā neizlems un nenonāks pie labākā risinājuma, tomēr reizi pa reizei nepieciešams kāds labs vārds, padoms vai ieklausīšanās citu pieredzē.

Turpinājumā esam izraudzījušies vairākus padomrakstus, ekspertu viedokļus un pieredzes stāstus par visiem šķiršanās posmiem – sākot no nelielām bažām par attiecību iziršanu, beidzot ar saņemšanos jaunai draudzībai.

Tags

Attiecības Šķiršanās
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form