Terapeiti atklāj piecas attiecību problēmas, ar kurām ātrāk vai vēlāk saskaras visi pāri
Foto: Shutterstock

Nesaskaņas, problēmas un strīdi nāk un iet. Ne reizi vien nācies dzirdēt, ka attiecības nav iedomājamas bez šīs šķietami negatīvās pieskaņas. Taču zinot, kādiem šķēršļiem tev ar mīļoto vajadzēs tikt pāri, tos var pārvarēt bez attiecību iedragāšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ik pa laikam strīdēties ir veselīgi un nepieciešami, jo tas parāda – jūs abi ar partneri esat viens pret otru atklāti un nebaidieties izteikt savas domas. Ir tikai normāli, ka tās ne vienmēr sakrīt. Jūs abi esat uzauguši divās dažādās ģimenēs, visu šo laiku esat gājuši katrs savu ceļu un saskārušies ar lietām, kas, iespējams, otram nav pat sapņos rādījušās. Jūs esat divi dažādi cilvēki, līdz ar to viedokļu atšķirība dažādos jautājumos ir pavisam normāla un paredzama.

Taču problēmas attiecībās visbiežāk ieperinās tikai ar laiku. Sākumā mīlēt savu parteri no ausu galiņiem līdz papēžiem šķiet tik viegli. Ik diena kopā šķiet kā piedzīvojums, kurā tu iepazīsti un iemīli otru vēl vairāk. Kaut brīdī, kad esi līdz ausīm iemīlējusies, domāt, ka reiz jūsu attiecības var piemeklēt arī grūtāki laiki, šķiet neiespējami, tas tā diemžēl būs.

Attiecības var pielīdzināt amerikāņu kalniņiem – vienu brīdi tu esi augstu virs debesīm un šķiet, ka esi nonākusi pasakā, bet jau nākamajā apjaut, ka strauji brauc pa kalnu lejā un tev trūkst elpas. Kaut pēc neilga laika attiecību vilciens var atkal strauji braukt uz augšu, vienmēr ir labi sagatavoties kritienam lejup un nodrošināt, lai piezemēšanās būtu mīkstāka.

Lai atvieglotu mazliet biedējošo un nepatīkamo ceļu lejup pa attiecību kalnu, iepazīstinām tevi ar piecām problēmām, par kurām attiecību terapeiti portālā "Huffpost" vienbalsīgi atzīst – ar tām kādā attiecību posmā sastopas jebkurš pāris.


Tags

Attiecības Laulība Mīlestība Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form