Vai īpaši sveikt sievieti 8. martā, ja viņa tiek lutināta regulāri? Atbild Normunds Bērzs

Vai kā īpaši sveikt sievieti 8. martā, ja viņa tāpat tiek lutināta regulāri? Un kā mīļoto iepriecināt? Savā pieredzē sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās aktieris Normunds Bērzs.

Vaicāts, ja ikdienā jau tāpat visādi tiek lutināta dāma, vai vīrietim būtu tiesības īpaši neapsveikt dāmu 8. martā, Bērzs teic: "Tiesības tev ir, neapšaubāmi. Tev ir gan tiesības, gan pienākumi, kā mēs zinām."

Taču taujāts, kāda ir Bērza pieredze, viņš skaidro: "Manuprāt, jau pirmajā kopdzīves gadā maigi, it kā "starp citu" tika pateikts – "man ļoti patīk, ka vienmēr uz galda ir svaigi ziedi". Nemelošu, ir brīži, kad man ir aizmirsies kaut kādos posmos, ņemot vērā dzīves līkločus un visādas augšup un lejupejošas lietas, bet principā, es pie šī te visa pieturos. Līdz ar to mans uzdevums ir vēl grūtāks, jo es vienkārši ar kaut kādu ziedu pušķi 8. martā arī nevaru "izšļūkt" cauri. Man ir jādomā kaut kas interesantāks."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl