Vīrieša ausīm netīkamie komplimenti, kas iedragā ego vai atklāj par daudz
Foto: Shutterstock

Komplimenti parasti ir patīkami. Tos mēdzam izteikt tad, kad novērtējam otra paveikto, bet reizēm gadās, ka labi domāta piezīme panāk cerētajam pretēju efektu un aizvaino cilvēku, kuru vēlējāmies paslavēt. Lai palīdzētu izvairīties no neveiklām situācijām un konfliktiem attiecībās ar mīļoto vīrieti, piedāvājam iepazīties ar vairākiem komplimentiem, ko kungi nevēlas dzirdēt.

"Womans Day", uzskaitot nevēlamos komplimentus, norāda, ka to saņēmējs pateiktos vārdus var interpretēt citādi, nekā tos domājis komplimenta izteicējs. Tāpēc ir būtiski padomāt ne tikai par pašu komplimentu, bet arī tā formulējumu, jo ir uzslavas, kas daudzus vīriešus (un arī sievietes) nepadarīs priecīgākus un neliks viņiem justies novērtētiem.

Esmu pārsteigta, ka tev izdevās

Iedomājies situāciju – tavs partneris ir labi paveicis darbu, ko biji plānojusi uzticēt speciālistam, piemēram, salabojis ledusskapi vai atrisinājis kādu ar santehniku saistītu jautājumu. Protams, ka vēlies viņu uzslavēt. Tomēr, to darot, centies neizrādīt, cik pārsteigta esi, ka viņam tas izdevās. Ir cilvēki, kam šāds pārsteigums tavā attieksmē var iedragāt pašvērtējumu, jo rada iespaidu – tu netici, ka viņš spēj paveikt šādas lietas. Piedomā pie tā, lai komplimentā neizpaužas neticība otra cilvēka spējām.

Tags

Attiecības Mīlestība

Comment Form