Artis Daugins: Strādājot pie citiem, neizmantotu savu potenciālu un justos ierobežots
Foto: Publicitātes attēli

Artis Daugins ir viens no iedvesmojošākajiem Latvijas jaunajiem uzņēmējiem. Pašmācības ceļā apguvis zināšanas par elektrības spēka izmantošanu pārvadājumos, Artis ir radījis uzņēmumus, kuru darbības joma ir elektrokartingu un elektrodivriteņu ražošana, kā arī elektrokartingu trašu izveide un uzturēšana.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Arta stāsts par panākumu gūšanu, uzņēmējdarbības kāpumiem un kritumiem ir iekļauts grāmatā “Kā gūt panākumus Latvijā”, kas izdota ar “Baltic International Bank” atbalstu. Lūk, ieskats viņa karjeras un personības izaugsmē.

Esmu no dziļiem laukiem un no lielas ģimenes. Dzīve nepavisam nebija tāda, kādu būtu gribējies, un neviens necerēja un negaidīja, ka kaut kas varētu būt citādi. Artis

Šobrīd Arta uzņēmumu darbības redzamākā daļa ir elektrokartingu trases Liepājā un Rīgā, bet viņš aktīvi nodarbojas arī ar kartingu tirdzniecību, pārsvarā – eksporta tirgos. Par sasniegto viņš runā enerģiski, pārliecināti, bet vienlaikus arī nosvērti un bez lieka patosa.

“Esmu no dziļiem laukiem un no lielas ģimenes. Dzīve nepavisam nebija tāda, kādu būtu gribējies, un neviens necerēja un negaidīja, ka kaut kas varētu būt citādi. Tomēr 29. dzimšanas dienu nosvinēju ASV kopā ar prezidentu Baraku Obamu. 30. dzimšanas dienā gribēju kāpt Everestā. Saprotu, ka grūti, bet kāpēc ne?

Esmu pabeidzis Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas Koka izstrādājumu dizaina nodaļu, un man ir vidējā profesionālā izglītība. Tālāk neesmu mācījies. Viens no iemesliem ir tāds, ka, vēl mācoties mākslas skolā, vairākiem studentiem biju palīdzējis sagatavot universitātes darbus – un tas man radīja sajūtu, ka esmu jau to visu apguvis. Jā, man nav diploma, bet jūtos diezgan komfortabli.

Agrāk bija doma mācīties moderno arhitektūru, un man bija izvēle to darīt vai nu Francijā, vai Kanādā, vai arī kādā no vietējām skolām, bet tobrīd neko nevarēju atļauties.”

Tags

Karjera Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form