Ar naudu saistīts stress: biežākie cēloņi un ieteikumi tā uzveikšanai
Foto: Shutterstock

Ielūkošanās bankas konta atlikumā, skaidras naudas pārskaitīšana un izdevumu apkopošana rada stresu ļoti daudziem cilvēkiem. Protams, varētu domāt, ka laimests loterijā vai algas pielikums satraukumus varētu mazināt. Tomēr paļauties uz to, ka pēkšņi tiksi pie papildu ienākumiem, nevajadzētu. Turklāt tie ne vienmēr palīdzēs mazināt stresu, jo arī finansiālu satraukumu cēlonis ne vienmēr ir meklējams makā. Tas var atrasties tavā galvā.

Nauda patiešām ir līdzeklis, lai radītu drošības un pārliecības sajūtu gan par tagadni, gan nākotni, bet, piešķirot tai pārāk lielu nozīmi, tu vari justies apdraudēta un nepārliecināta par savu dzīvi. Lai finanses nesagādātu lieku stresu, ir ļoti svarīgi izprast to lomu savā dzīvē, nepadarot tās pārāk nozīmīgas un vienlaikus neizturoties vieglprātīgi.

Ja arī tev nauda un ar to saistīti jautājumi ikdienā liek izjust lielu stresu, iemācies saprast, kāpēc tas notiek un kā ar to cīnīties. Iedvesmojoties no "Health" un "Huffington Post", esam apkopojušas izplatītākos iemeslus ar finansēm saistītam stresam, kā arī ieteikumus tā uzveikšanai.

Source

DELFI Viņa
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form