BTA Sieviešu dienas rallija programma, dalībnieču skaits un maršruts.
Foto: Privātais arhīvs

Sestdien, 7. martā, dienu pirms Starptautiskās sieviešu dienas Rīgā jau septīto reizi startēs “BTA Sieviešu dienas rallijs 2015”. Šogad rallijā piedalīsies 490 dāmu ekipāžu, vienkopus pulcējot teju 1500 dāmu. Turpinot 2014. gadā aizsākto izglītojošo uzdevumu kopumu rallija ietvaros, arī 2015. gada rallijā uzmanība tiks pievērsta dāmu drošas braukšanas iemaņām un prasmēm, informē pasākuma organizatori.

Rallija ietvaros dāmām būs jāatrod 13 kontrolpunkti, kuros jāveic dažādi atjautības, veiklības un precizitātes uzdevumi, kā arī uzdevumi, kas saistīti ar drošu autovadīšanu. Kopumā rallija dalībniecēm dienas laikā būs jānobrauc aptuveni 300 kilometru garš maršruts.

Rūpējoties par to, lai "BTA Sieviešu dienas rallija" dalībniecēm rallija norises dienā nebūtu ļoti agri jāierodas tā starta vietā un viņas varētu kārtīgi sagatavoties, šogad organizatori sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību "BTA Insurance Company" SE (turpmāk – BTA) noorganizējuši iespēju veikt automašīnas tehnisko apskati un saņemt automašīnas uzlīmes – numurus jau iepriekš 5. un 6. martā, par ko dalībnieces jau individuāli ir informētas.

Dalībniecēm, kuras nebūs reģistrējušās un saņēmušas numurus 5. un 6. martā, rallija norises dienā jau no pulksten 6.00 rītā būs iespēja reģistrēties pasākumam un iziet automašīnu tehnisko apskati. Līdz rallija startam dalībniecēm būs iespēja atkāroti iepazīties ar video instrukciju, kurā paskaidrota rallija leģenda un citi tehniskie jautājumi.

Jāuzsver, ka pretēji iepriekšējiem gadiem, kad dalībniecēm bija zināms rallija maršruta virziens (tas bija iekļauts rallija logotipā), šogad šī informācija netika izpausta iepriekš. Precīzu maršrutu dalībnieces uzzinās tikai 2015. gada 7. marta rītā. Zināms, ka kopumā dienas laikā rallija dalībniecēm būs jāveic aptuveni 300 kilometru garš maršruts, kas sāksies Rīgā un turpināsies Zemgales novadā. Svinīgais "BTA Sieviešu dienas rallija 2015" starts tiks dots pulksten 9.00 modes un izklaides centrā "Rīga Plaza".

Rallija maršruta ietvaros, dāmām būs jāatrod 13 kontrolpunktu. Katrā rallija kontrolpunktā paredzēti gan izklaidējoša, gan izglītojoša rakstura uzdevumi, kas saistīti ar drošu un pareizu braukšanu. Plānots, ka dalībniecēm būs jāveic arī uzdevumi kādas pilsētas ietvaros, kas tiks veidoti kā viens uzdevumu kopums, proti, dalībniecēm būs jāapmeklē vairākas vietas pilsētā un katrā no tām jāizpilda dotie norādījumi.

Jānis Lucaus, apdrošināšanas sabiedrības "BTA Insurance Company" SE valdes priekšsēdētājs: "Septiņu gadu laikā, kopš notiek Sieviešu dienas rallijs, dāmu interese par šo pasākumu nav mazinājusies, un tas apliecina to, ka "BTA Sieviešu dienas rallijs" kļuvis par Starptautiskās sieviešu dienas spilgtāko notikumu Latvijā un vienlaikus par tradīciju, pulcējot vienkopus gan draudzenes, gan ģimenes dāmas, gan arī kolēģes, kuras kopīgi atraktīvā veidā vēlas atzīmēt šos svētkus un apliecināt, ka dāmas ir lieliskas autovadītājas.

Man ir prieks, ka, atbalstot "BTA Sieviešu dienas rallija" norisi jau piekto gadu pēc kārtas, mēs varam sarūpēt dāmām gan svētku noskaņu, jaukas emocijas un neaizmirstamus mirkļus, gan arī aizrautīgas sacensības, kurās esam iekļāvuši arī izglītojošus uzdevumus, pievēršot uzmanību drošas braukšanas iemaņām un prasmēm.

Esmu pārliecināts, ka arī šogad, kā ik katru gadu, dāmas pārsteigs gan mūs – organizatorus un atbalstītājus, gan arī tiesnešus un līdzjutējus ar savu cīņas sparu un neizsīkstošo apņēmību, kā arī priecēs ar fantastiski krāšņiem tērpiem un interesantu automašīnu noformējumu, apliecinot savu atraktivitāti un radošumu."

Līdzīgi kā katru gadu, arī "BTA Sieviešu dienas rallijā 2015" piedalīsies sabiedrībā zināmas sievietes. Šogad rallijā startēs dziedātāja Liene Šomase, skaistumkonkursa "Mrs. Grandma Universe 2013" dalībniece un titulu "Mrs. Grandma GLOBE 2013" un "Mrs. Grandma STAR 2013" Lilita Siliņa, TV raidījumu vadītāja Lelde Lietaviete, kā arī uzņēmēja Marika Ģederte un skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, kuras rallijā piedalīsies jau piekto reizi.

Jau tradicionāli rallijā piedalīsies dažādu uzņēmumu un mediju ekipāžas. Šogad "BTA Sieviešu dienas rallijā" startēs nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmuma "Latio Namsaimnieks", televīzijas "RīgaTV24", vides reklāmas operatora "JCDecaux", līzinga kompānijas "Unicredit Leasing" un citu uzņēmumu dāmu ekipāžas.

Gatis Dzeguze, "BTA Sieviešu dienas rallija 2015" direktors: "Lai veiksmīgi finišētu rallijā un paveiktu visus uzdevumus kontrolpunktos, dāmām būs jāizmanto gan sievišķā intuīcija, gan arī erudīcija, atjautība un prasmes. Savukārt pēc visu kontrolpunktu atrašanas un veiksmīga finiša, lai sagādātu krāšņus svētkus visām rallija dalībniecēm, pulksten 20.00 koncertu klubā "Godvil" sāksies "BTA Sieviešu dienas rallija" ballīte.

No pulksten 22.00 koncerthallē notiks rallija dalībnieču apbalvošana 13 nominācijās. Esam paredzējuši, ka pirmās vietas ieguvējas, kurām tiks pasniegta īpaša balva no apdrošināšanas sabiedrības "BTA Insurance Company" SE, tiks paziņotas ap pusnakti. Šogad apbalvošanas pasākumu vadīs Santa Dejus un Artūrs Breidaks, kā arī pārējie viņu kolēģi no improvizācijas teātra "Spiediens".

Apbalvošanas pasākumā uzrunu dāmām teiks arī ilggadējais rallija vadītājs un radio balss Kaspars Upacieris (Ufo), spēkavīru sacensību dalībnieks un raidījumu vadītājs Raimonds Bergmanis, un rokgrupa "Linga". Vakara gaitā dāmām paredzēti arī vairāki pārsteigumi."

Šogad rallija dalībniecēm tiks pasniegtas balvas nominācijās "Feinākā uzņēmuma ekipāža", "Modīgākā ekipāža", "Izklaidīgākā ekipāža", "Elegantākā ekipāža", "Izpalīdzīgākā ekipāža", "Spožākā ekipāža", "Melnākā ekipāža", "Visatraktīvākās frizūras", "Seksīgākās autobraucējas", "Sapņu komanda", "Kontrolpunktu karalienes", "Skaistums un drošība", "Velnišķīgākajai komandai".

Plašāku informāciju par "BTA Sieviešu dienas ralliju 2015" var iegūt pasākuma mājaslapā www.womensdayrally.com. "BTA Sieviešu dienas rallija" ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība "BTA Insurance Company" SE, pasākumu atbalsta modes un izklaides centrs "Rīga Plaza". Oficiālais pasākuma auto – "Ford". Pasākumu organizē biedrība "Notikumu Aģentūra".

Comment Form