Esplanādē aicina izzināt videi draudzīgu dzīvesveidu un laimēt balvas šīs vasaras pēdējā 'Zaļā punkta distancē'
Foto: Publicitātes foto

3.augustā no plkst. 15.00 līdz 17.00 Radoši Informatīvajā Telpā "Esplanāde 2014" Siguldas novada pašvaldība un Latvijas Zaļais punkts aicina izmantot videi draudzīga dzīvesveida izzināšanas un vērtīgu balvu laimēšanas iespēju, piedaloties pēdējā šīs vasaras izglītojošajā spēlē "Zaļā punkta distance", portālu "Delfi" informē pasākuma organizatori.

2013.gada vasarā "Zaļā punkta distancē" savas zināšanas par videi draudzīgu iepirkšanos, saimniekošanu, atpūtu un rūpēm par atkritumiem jau pārbaudījuši ap 2500 dalībnieku. Sevišķi populāra spēle bijusi ģimeņu ar bērniem un jauniešu vidū. Spēlējot individuāli vai komandā, "Zaļā punkta distance" veicama aptuveni 15 minūtēs.

3.augusta "Zaļā punkta distances" viszinošākie dalībnieki piedalīsies izlozē par galvenajām balvām – trim "Tallink" jūras ceļojumiem četrām personām uz Stokholmu, veicināšanas balvām no Latvijas Zaļā punkta un Siguldas novada domes, bet ikvienu spēles dalībnieku gaida pārsteiguma balvas no spēles atbalstītājiem – atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma "Jumis", veikalu tīkla "RIMI", nacionālā e-dienesta "Inbox.lv", SIA "Mežakaķis" un dabīgā "Siguldas minerālūdens".

Siguldas pašvaldības sadarbību ar Latvijas Zaļo punktu Radoši Informatīvajā Telpā "Esplanāde 2014" ir veicinājusi Siguldas pašvaldības dalība pārrobežu programmas INTERREG IVC projektā "Pasākumu ietekme uz kultūrvēsturisko mantojumu (ZEN)", kura mērķis ir apkopot un analizēt Eiropas festivālu un kultūras notikumu organizatoru pieredzi ilgtspējīgā un videi draudzīgā festivālu un kultūras notikumu organizēšanā, kā arī izstrādāt labās prakses rokasgrāmatu, ko varētu izmantot gan pašvaldības, gan festivālu organizatori, lai veicinātu ilgtspējīgu un videi draudzīgu kultūras attīstību.

Laikā no 2. līdz 4.augustam projekta partneri atradīsies Siguldā, lai iepazītos ar Starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas Svētkiem. Vizītes laikā projekta partneri apmeklēs arī Radoši Informatīvo Telpu "Esplanāde 2014", lai piedalītos "Zaļā punkta distancē", kā arī tiktos ar pārstāvjiem no Rīga 2014 Biroja, lai iepazītos ar "Rīga 2014" organizatoru pieredzi Eiropas Kultūras galvaspilsētas sakarā.

Sigulda Aizrauj! Laiks Radoši Informatīvajā Telpā "Esplanāde 2014" ir "Zaļā punkta distances desmitā un pēdējā pietura 2013.gada vasarā. Zīmīgi, ka šīs sezonas "Zaļā punkta distances" debija notika tieši Siguldas pilsētas svētkos, tādējādi iezīmējot ilgstošo un pozitīvo Latvijas Zaļā punkta sadarbību ar Siguldu, kura, pateicoties vietējā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma "Jumis" aktivitātei, desmit gadus atpakaļ kļuva par vienu no pirmajām atkritumus šķirojošajām pilsētām Latvijā.

Sigulda Aizrauj! laiks Radoši Informatīvajā Telpā "Esplanāde 2014" turpināsies visu vasaru – katru sestdienu no plkst. 15.00 līdz 17.00 Sigulda apdzīvos Radoši Informatīvo telpu "Esplanāde 2014" ar prezentācijām, sarunām, radošām darbnīcām, koncertiem, izstādēm un citām līdzdalības aktivitātēm.

Source

DELFI sievietēm

Tags

Sigulda
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form