Iemesli, kāpēc jāpārstāj uztraukties par to, ko par tevi domā citi
Foto: Shutterstock

Vai kādreiz esi dzirdējusi par to, ka tiek veikti pētījumi medicīnā un psiholoģijā par ķermeņa fizisko un garīgo mijiedarbību? Ne vienmēr izskatīgam cilvēkam ir atbilstošs pašvērtējums un otrādi. Dažkārt cilvēki ieslīgst depresijā, pārāk daudz uztraucoties par to, ko par viņiem domā citi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tādas problēmas kā psoriāze, sausa āda, alerģija ar izsitumiem rodas arī no tā, ka cilvēkam ir konflikts ar savu iekšējo pasauli – ir grūti sevi pieņemt, mīlēt un, pats galvenais, viņam ir atkarība no apkārtējo viedokļa. Ticēt tam vai nē, tas lai paliek katra paša ziņā, taču jebkurā gadījumā ir noderīgi atbrīvoties no šī paraduma – uztraukties, ko par tevi domā citi.

Franču rakstnieks un ģeniāls biogrāfs Andrē Moruā reiz ir teicis: "Nevajag koncentrēties uz sabiedrības viedokli. Tā nav bākuguns, bet malduguns." Tomēr ir skaidrs, ka praksē ir ļoti grūti būt neatkarīgam no citu redzējuma, īpaši tad, ja viedokli par tevi izsaka kāds tuvinieks.
Katru reizi, kad domā (izskaties, uzvedies, centies) ne tā, kā visi pārējie, atceries dažas noderīgas lietas, ko piedāvā "Econet.ru".

Tags

Dzīve
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form