Izravējamo emociju komplekts. Arī tev tas piemīt?
Foto: PantherMedia/Scanpix

Dusmas, skaudība, greizsirdība – trīs tipiskākās emocijas, kas grauj līdzsvaru un harmoniju. Turklāt, ja ilgstoši nemāki no šīm īpašībām atbrīvoties, var rasties arī nopietnas veselības problēmas. Ieskaties, ko patiesībā slēpj katra no šīm īpašībām!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sieviešu Klubam stāsta reiki speciāliste Dace Picalcelma.

Aizvainojums un dusmas.
Ja ilgstoši sevī krāj šīs emocijas, var rasties dažādas veselības problēmas. Tostarp ļoti, ļoti nopietnas. Ginekologi zina stāstīt, ka dusmas un aizvainojums ir tipisks iemesls, kādēļ sievietes iegūst dažādas ginekoloģiskas saslimšanas, arī vēzi. Lai tiktu galā ar aizvainojumu un dusmām, ir jāiemācās piedot. Vispirms jāsaprot, kurš vainīgs pie tavām dusmām un turpini ar piedošanu.

Skaudība

Emocija, kura grauj radošo enerģiju. Jāmācās skatīties priecīgi uz visiem. Ja kāds dzīvo tieši tādā mājā, par kādu jau sen sapņo, priecājies par viņu. Viņam dots talants nopelnīt tik, lai šādu sapņu māju atļautos. Arī tev liktenis devis talantus. Ja tos vēl neesi atklājusi, īstais laiks to izdarīt. Skaudība īpaši aktualizējas, ja pašas dzīvē nav sakārtota naudas enerģija. Izvērtē, kas tam ir par iemeslu un maini savu dzīvi!

Greizsirdība

Šī emocija parasti rodas, ja kaut ko nesaproti savā mīlestībā un attiecībās. Vai zini atbildi uz jautājumu, kas priekš tevis ir mīlestība? Interesanti, ka enerģiju pasaulē greizsirdība ir īpašība, kas rodas tiem cilvēkiem, kuriem nav sakārtotas attiecības ar savu mammu.

Ja attiecībās parādījies trešais, nav jāvaino vīrietis (vai sieviete), kurš spēris kāju pa kreisi. Mīlas trijstūris parasti izveidojas tad, ja starp diviem cilvēkiem ir pārāk liela spriedze. Jā, ļoti iespējams tieši greizsirdības dēļ šis trešais arī ir parādījies. Kamēr esam uz otru greizsirdīgi, mīlestībai starp jums nav vietas.

Zini, no kā veidojas attiecībās mīlestība? Ir tāds mīlestības trijstūris: intimitāte, kaisle un uzticība. Ja kaut viens no šiem punktiem iztrūkst, attiecībās neveidojas līdzsvars.

Kā iemācīties tikt galā ar šīm destruktīvajām emocijām? Jebkurš darbs, kas palīdz ieskatīties sevī, ir ceļs pretī harmonijai. Citai palīdzēs saruna ar draudzeni, citai - mandalu krāsošana, vēl citai reiki vai joga. Jāiemācās paļauties uz savu dzīvi šeit un tagad. Turklāt, kad esi noskaidrojusi savu problēmas sakni, vieglāk to iznīdēt, vai ne?

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form