Ko dāvināt papīra, rožu, pērļu un citās kāzu gadadienās
Foto: Shutterstock

Atzīmējot kāzu gadadienas, tām, saskaņā ar tradīcijām, tiek izvēlētas arī īpašas dāvanas. Tiesa, nereti mēs gan ne tikai neesam informēti, kā vispār tiek dēvētas kāzu gadadienas atkarībā no kopā nodzīvoto gadu skaita, bet arī nezinām, ko tad šajos svētkos pieņemts pasniegt un saņemt dāvanā.

Turpinājumā piedāvājam ieteikumus par to, ar kādām dāvanām pāri tradicionāli apmainās īpašākajās kāzu gadadienās, kā arī kādas rotaslietas vīrietim ieteicams dāvināt mīļotajai sievai saskaņā ar tradīcijām.

Jāpiebilst, ka lai gan šoreiz mūsu apkopotie padomi vairāk attieksies uz stipro dzimumu,tie lieti noderēs ikvienai no mums. Kaut vai, lai informētu, piemēram, tēvu vai brāli par to, ko tad viņiem pasniegt savām dāmām kādos no gaidāmajiem svētkiem, kā arī uz ko vedināt pašām savus mīļotos!

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka