Kāpjot pa karjeras kāpnēm, atvēli laiku snaudai.

Slikti izgulējies cilvēks karjerā negūst spožus panākumus. Kā norāda Vācijas Miega zinātnes un miega medicīnas asociācija (DGSM), neliela snauda dienas vidū palīdz atgūt spēkus un veicina darba spējas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Intervijā vācu ekonomikas žurnālam “Capital” DGSM vadītājs Gērans Hajaks norādīja, ka veselīgs miegs nodrošina panākumus darbā. Pēc viņa vārdiem, “slikti izgulējušies cilvēki biežāk paliek zemākajās algas kategorijās, savukārt labi izgulējušies cilvēki nopelna vismaz divreiz vairāk un karjeras sasniegumos tiek daudz tālāk nekā pārējie.”

Ja rītos divu stundu laikā pēc pamošanās cilvēks nespēj aizgaiņāt miegu, tad šī pazīme norāda uz miega trūkumu. Īsu pusdienas laika snaudu Hajaks uzskata par “vienu no svarīgākajām nākotnes stratēģijām” biznesā. Labi izgulējies cilvēks lietderīgāk izmantos darba laiku nekā tas, kurš nemitīgi žāvājas un izjūt miegainību.

Atkarībā no indivudualitātes, pieaugušo cilvēku organismā izjūtams divu vai triju fāžu noguruma ritms. “Tie, kuriem izdodas šīs fāzes izmantot nelielai snaudai, pēc tam spēj labāk sakoncentrēties darbam,” apgalvo zinātnieks. Viņš iesaka snaust ne ilgāk par 30 minūtēm.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form