Popularizē unikālu iespēju – laulību ceremoniju rīkošanu Likteņdārzā
Foto: Publicitātes foto

"Baltā. Skaistā. Liktenīgā" - tās saucas krāšņā Latvijas Mākslas akadēmijas tērpu izstāde, kas, atbalstot Latvijas Likteņdārza tapšanu, atklāta tirdzniecības centrā "Galerija Centrs". Labdarības projekta mērķis ir popularizēt jaunu un unikālu iespēju –laulību ceremoniju rīkošanu Likteņdārzā, portālu "Delfi" informē projekta īstenotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, t/c Galeriju Centrs un papīra vairumtirgotāju Antalis, lai sabiedrībai atgādinātu par brīnišķīgo vietu Daugavas krastā – Likteņdārzu. Izstādē ir aplūkojami jauno modes mākslinieku darinātie tērpi, kuru centrālā tematika ir sieviete – tīra, skaista un liktenīga. Idejas vizualizācijai izmantotas mākslas fotogrāfijas, kas uzbur kāzu rituāla norisi Likteņdārzā. Mākslinieki izstādes veidošanā izmantojuši baltu papīru, kas pārtapis smalkos līgavas tērpos.

Izstādes Baltā. Skaistā. Liktenīgā atklāšana notika maģiskajā datumā - 12.12.12, ko daudzi jaunie pāri izvēlējās laulības slēgšanai. To varēs skatīt uz Rīdzenes ielas, līdz pat 6. janvārim.

Kokneses fonda padomes loceklis Guntis Belevičs uzsvēris - " Likteņdārzs nav tikai piemiņa pagātnei. Tikai tas, kas zina savas tautas vēsturi, var drošu skatu raudzīties nākotnē. 2012.gadā, kad Likteņdārzu apmeklēja 18 jaunie pāri, mēs sapratām, ka Likteņdārzs var kļūt par skaistu vietu laulību ceremonijai. Likteņdārza ideja ir papildināta ar jaunu saturu, vērstu ar gaišu, laimīgu skatu nākotnē."


Pašlaik Likteņdārzā tiek īstenoti vairāki projekti, kas nodrošina tā attīstību un pilnveidi. Likteņdārza koncepcijas pamatā ir tautas atmiņa un domas par nākotni, dārzs tiek veidots kā dāvana valstij simtajā dzimšanas dienā.

Kāzu ceremoniju rīkošana Likteņdārzā ir tiešā veidā saistīta ar nākotnes Latvijas vīziju, jo tās pamatā ir jaunas ģimenes veidošana. Jau tagad Likteņdārzā ir iespējams iestādīt kociņu, pasūtīt bruģakmeni ar savu vārdu un uzvārdu, atstāt vēlējumu vēlējumu sienā. Kāzu rīkošana Likteņdārzā būs jauns projekts, kas papildinās jau esošās aktivitātes Likteņdārzā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form