Starp citu, izteiciens “izkāpis no gultas ar kreiso kāju” nav tikai vienkārša fakta konstatācija, ka cilvēkam ir slikts garastāvoklis. Tas, ko tu dari pirmajās minūtēs pēc pamošanās, šo to izsaka par tavām rakstura iezīmēm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Pavēro sevi no malas - kuras īpašības tev ir visraksturīgākās, un kas tev varētu traucēt gūt panākumus darbā un attiecībās ar vīriešiem. Un tātad, ja pamodusies tu...

  • Ignorē modinātājpulksteņa zvanu. Tu piederi pie sievietēm, kuras ir nedaudz izlutinātas. Tu nekad neatsakies no ērtībām, turklāt ne jau slinkuma dēļ. Līdz vēlai naktij tu darbojies pa māju, un tevi grūti pierunāt iet gulēt. Tu esi liela fantazētāja, taču tevi nomāc pastāvīgs enerģijas trūkums. Katru vakaru tu noregulē pulksteni, lai tas zvana rīta agrumā, un katru rītu to aizgulies. Emocionālajā dzīvē tu esi nedroša un reti uzņemies iniciatīvu.
  • Nodarbojies ar rīta vingrošanu. Tu esi aktīva, mierīga, gatava ar entuziasmu sagaidīt visu, ko tev atnes dienas sākums – darbu vai atpūtu. Tu rūpējies par veselību, domā par savu figūru un fiziski esi diezgan labi trenēta. Attiecībā pret apkārtējiem tu esi neviltota un tieša. Vīrieši tevi uzskata par ļoti simpātisku un saskata tevī ideālu materiālu “labai sievai”.
  • Grozies spoguļa priekšā. Tev trūkst pašpārliecinātības, tādēļ tu nepārtraukti kontrolē sevi un rūpējies par nevainojamu ārieni. Tikai ļoti spēcīga aizraušanās spēj novirzīt tavu uzmanību no savas personības uz kaut ko konstruktīvāku. Tu pārāk nopietni izturies pret darba pienākumiem, esi ļoti akurāta, taču dažreiz diezgan garlaicīga. Padomā par to, jo garlaicīga sieviete reti spēj piesaistīt vīrieša uzmanību uz ilgu laiku.
  • Steidz kārtot darījumus pa telefonu. Uzreiz redzams, ka tu esi lietišķa sieviete. Tev piemīt organizatores spējas, un tu proti plānot laiku. Tomēr nemitīgais stress bieži noved tevi līdz pilnīgam spēku izsīkumam. Tu interesējies par visu un visiem, par jebkuru tēmu tev ir kas sakāms. Taču... daudzi vīrieši uzskata tevi par pārāk haotisku un nogurušu, tādēļ izvairās no tuvākām attiecībām.

Kā sākt jaunu, skaistu dzīvi? Meklēsim atbildes kopā!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form