Gluži tāpat kā vitamīni un veselīgas pārtikas piedevas, laiku pa laikam mums vitāli nepieciešams saņemt atgādinājumu, ka esam skaistas un unikālas sievietes. Dažreiz pa e-pastu nosūtīta humoristiska vēstule var īstajā brīdī sapurināt arī tavu draudzeņu pašapziņu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Kad sieviete ieskatās spogulī

Trīs gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga Karalieni.

Astoņu gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga Pelnrušķīti.

15 gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga Pelnrušķīti/ Karsējmeiteni/ Popzvaigzni, ja vien viņai nav pirmsmentruāciju sindroms un viņa neierauga Resno/ Pumpaino/ Neglīto (“Mammu, es taču nevaru iet uz skolu šādā izskatā!”).

20 gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga, ka ir “pārāk resna/pārāk tieva, pārāk īsa/pārāk gara, pārāk taisniem/pārāk cirtainiem matiem” – taču viņa nospriež, ka jāiet izklaidēties tik un tā.

30 gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga, ka ir “pārāk resna/ pārāk tieva, pārāk īsa/ pārāk gara, pārāk taisniem/ pārāk cirtainiem matiem” - taču viņa nospriež, ka viņai nav laika to novērst un viņa dosies izklaidēties tik un tā.

40 gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga, ka ir “pārāk resna/ pārāk tieva, pārāk īsa/ pārāk gara, pārāk taisniem/ pārāk cirtainiem matiem” - taču viņa nospriež: “Es vismaz izskatos kā kārtīga sieviete”, un dodas izklaidēties.

50 gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga: “Es esmu”, un dodas izklaidēties, kur vien vēlas.

60 gadu vecumā: Paskatās spogulī un atceras pazīstamus cilvēkus, kuri vairs nekad neskatīsies spogulī. Tad viņa dodas ārā un iekaro pasauli.

70 gadu vecumā: Paskatās spogulī un ierauga gudrību, humoru un pieredzi. Un dodas laukā meklēt piedzīvojumus un baudīt dzīvi.

80 gadu vecumā: Vairs neapgrūtina sevi ar skatīšanos spogulī. Vienkārši, uzliek galvā traku rozā cepuri un dodas laukā baudīt dzīvi.

Nosūti šo rakstiņu visām sievietēm, kuras tu augstu vērtē kā draudzenes. Varbūt, ka traki efektīgu cepuri nebūtu slikti uzlikt galvā jau ātrāk!

Šajās pelēkajās rudens dienās vajadzētu iziet uz ielas ar rozā brillēm uz acīm, un atcerēties, ka ikvienas sievietes skaistums neslēpjas drēbēs, kuras viņa valkā, perfektā figūrā, vai modernā matu sakārtojumā. Sievietes skaistums neslēpjas kādā dzimumzīmītē uz sejas. Sievietes skaistums un vienreizīgums parādās viņas acīs, jo tas ir ceļš uz sirdi – vietu, kur dzīvo mīlestība.

Patiesībā sievietes unikalitāte slēpjas viņas dvēselē - viņas rūpēs par mīļotajiem un līdzcilvēkiem, viņas kaislībās, kuras viņa nespēj apslēpt, un šī pievilcība gadu gaitā aizvien pieaug!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form