Tests: Cik labi zini dažādas Ziemassvētku dziesmas
Foto: Shutterstock

Daudzās ģimenēs Ziemassvētku laiks tiek pavadīts, ne tikai mielojoties ar gardiem ēdieniem, bet arī uzdziedot. Lai pārliecinātos, ka pie eglītes nebūs jāsarkst un jābālē, ieteicams iepriekš pārbaudīt, vai gada laikā nav aizmirsušies tradicionālo Ziemassvētku dziesmu pantiņi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja arī tavā svinētāju kompānijā Ziemassvētkos ierasts iekustināt balss saites, apdziedot gan eglīti, gan arī citus simbolus, ir īstais brīdis pirms sēšanās pie galda pāršķirstīt dziesmu grāmatu lappuses un atsvaidzināt atmiņu. Savu zināšanu pārbaudē tev var nākt talkā "Viņa" sagatavotais Ziemassvētku dziesmu tests, ietverot skaņdarbus latviešu valodā, kas katru gadu no jauna svētku laikā izvirzās citiem priekšgalā.

Starp citu, testa izpilde var būt arī interesanta aktivitāte svinību laikā – varēsiet noskaidrot, kurš ir lielākais Ziemassvētku dziesmu pazinējs svinētāju pulkā!

Tags

Ziemassvētki Ziemassvētku eglīte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form