Perfekta sieviete - perfekta dzīve?

Šķiet, ka dažām sievietēm dzīvē viss ir ideāli - bērni, karjera, partneris – savukārt mēs pārējās dzīvojam kā pagadās. Vai perfekta dzīve ir tik neaizsniedzams mērķis?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Viņa ir skaista, vesela un veiksmīga! Viņas partneris ir simpātisks vīrietis, kuram naudas netrūkst, un turklāt viņš gatavo ēst. Viņas darbs ir labi apmaksāts. Karjerā Viņa ātri gūst panākumus, un ja Viņai ir bērni, tad viņi ir tikpat perfekti. Viņa ir 21. gadsimta sieviete, un Viņai ir viss, ko vien var vēlēties.

Mēs. Tas ir pavisam cits stāsts. Mums jādomā, kā tikt vaļā no liekā svara. Mūsu partneris, ja mums tāds ir (un visbiežāk mums viņa nav), ir absolūti nelabojams. Darbs ir garlaicīgs, un alga tik niecīga, ka tās dēļ nav vērts rītos celties no gultas. Bērni mums arī nav padevušies tik gudri un apzinīgi, kā gribētos. Kādēļ Viņa var visu, un mēs nevaram?

Iespējams – tādēļ, ka šī perfektā sieviete neeksistē ārpus televīzijas reklāmām un dārgu žurnālu lappusēm. Viņa pieder pie nereālās pasaules, kur nepieciešamas gludi skūtas kājas un krietna deva bezkaunības, lai Iegūtu Ikvienu Vīrieti, Kuru Vien Vēlies.

Pirmais solis ceļā uz veiksmīgu dzīves iekārtošanu: tev jāizlemj, kādu tu gribi redzēt savu perfekto dzīvi. Protams, ir dažas sievietes, kuras spēj gan pacelt, gan panest šo Liktenīgās Sievietes, Supermātes - Direktores lomu, uz kuru mēs tiecamies.

Ja regulāri neatpūtina nervus kādā kūrortā, ja bērnus nepalīdz pieskatīt auklīte, kas pieņemta darbā uz pilnu slodzi, un nav vecmāmiņas, kura uztur kārtību mājās, tad tikai nedaudzas sievietes tiek galā ar šādu slodzi.

Atceries, skolas laikos klasē noteikti bija kāda meitene, kura bija kārtīga un paklausīga, vienmēr laicīgi izpildīja visus mājas darbus, un māmiņas saviem bērniem teica: “Kādēļ tu nevari būt kā Žanete?” Tagad paraugmeitene Žanete ir izaugusi un kļuvusi par Perfekto Sievieti.

Vai drīkst atklāt nelielu noslēpumu? Ja nepārtraukti skraidīsi apkārt kā vista bez galvas, tu vari iegūt diezgan daudz no šīs paraugdzīves. Tik apķērīga un jauka meiča kā tu noteikti var iegūt pat ļoti daudz no šī skaistā sapņa. Diez vai tu varēsi iegūt visu, kā tas tiek atainots žurnālos un televīzijas reklāmās. Taču pavisam droši var teikt, ka tu vari sasniegt vairāk, nekā tev ir pašlaik!

Tām, kuras klasē sēdēja pēdējos solos un steidza pabeigt mājas darbus brīdī, kad pa durvīm iekšā nāca skolotāja, piedāvājam dažus padomus, kā aizsteigties priekšā Žanetei:

  • Necenties iegūt visu uzreiz.
  • Perfekta dzīve ir sasniedzama tikai ieviešot kārtību.
  • Nodali savā dzīvē galvenās jomas, piemēram: sabiedriskā dzīve, darbs, sevis pilnveidošana.
  • Uzraksti uz lapiņas divas nelielas lietas no katras jomas, kuras tu gribi uzlabot tuvākā mēneša laikā. Esi reāliste! Sabiedriskā dzīve: “Šajā mēnesī es apņemos uzsākt sarunu ar pilnīgi svešu cilvēku.” Šāds mērķis ir daudz sasniedzamāks par sekojošo: “Mēneša beigās man jau būs nopietns draugs.”
  • Nesastādi paviršu sarakstu tikai “ķeksīša” dēļ. Raksti ar domu, ka realizēsi šīs ieceres.

Atceries, ka vislabākā perfektas dzīves definīcija ir - būt laimīgai un apmierinātai ar sevi.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form