Vecmāmiņas radītais zīmols 'Claudia' liek atdzimt visiem zināmajām, bet piemirstajām papīra lellēm
Foto: Publicitātes foto

Zīmols "Claudia" iepazīstina mūsdienu bērnus ar papīra lellēm - rotaļlietām, ar kurām bērnībā spēlējās viņu vecāki un pat vecvecāki. Leļļu kolekcija radīta, atjaunojot unikālus 1992. gadā tapušus leļļu un apģērbu zīmējumus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Claudia" papīra lelles stāsts sākās vairāk kā 20 gadus atpakaļ, kad Klaudijas vecmāmiņa savai meitai uzzīmēja papīra lelles. Tolaik viņa strādāja Rīgas modeļu namā, kur piedalījās modīgu apģērbu radīšanā visai plašajai Padomju savienībai. 

Meitai lelles bija ļoti mīļas. Tomēr ar laiku, parādoties citām interesēm, tās tika noglabātas atvilknē, līdz dienai, kad mazmeita tās atrada un atsāka spēlēties. Šogad pavasarī radās ideja zīmējumus atjaunot, lai radītu prieku arī citiem bērniem.

Ar devīzi - Spēlēsimies kopā!Claudia aicina spēlēties ar zīmētajām papīra lellēm gan bērnus, gan vecākus un vecvecākus. Lelles, rotaļājoties, attīstīta ne tikai bērnu fantāziju, gaumi, krāsu izjūtu un radošās spējas, bet arī veicina domāšanu un ģimenes kopā būšanu.

''Jau šobrīd saņemam milzīgi daudz pozitīvu emociju, laba vēlējumus un paldies vārdus no vecāka gada gājuma cilvēkiem, par to, ka viņu mazbērniem ir dota iespēja spēlēties ar papīra lellēm. Arī vecāki ir ļoti atsaucīgi un labprāt krāso un izgriež lelles kopā ar saviem bērniem t/p "Alfa" organizētajā darbnīcā”, gandarījumu pauž zīmola attīstītāja Agnese Fūrmane.

Zīmola "Claudia" piedāvājumā ir 9 dažādas papīra lelles – Jānis, Liene, Raimonds, Agnese, Klaudija, Elīna, Pauls, Amēlija un Ieva. Katrā komplektā ietilpst divas lellītes un tērpu kolekcija, kuru bērns pēc savas gaumes un vēlmēm var izkrāsot, pēc tam izgriezt, tā radot sev brīnišķīgu, paša darinātu, dabisku rotaļlietu.

Vairāk ar Klaudiju un citām papīra lellēm var iepazīties virtuāli www.papiralelles.lv, savukārt klātienē tās var apskatīt un iegādāties t/p "Alfa" Biznesa eskalatora stendā 1. stāvā no 1. līdz 30. septembrim.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form