Vēdera pūšanās un negaidītas kļūmes: kas jāievēro, lai svētku pasākumos izskatītos lieliski
Foto: Shutterstock

Ziemassvētku un Jaunā gada svinību laiks straujiem soļiem tuvojas. Tas nozīmē, ka pavisam drīz sveicināsim svētku balles gan kolēģu, draugu un radinieku starpā, gan arī dažādās publiskās vietās. Lai izskatītos un justos lieliski, šim jautājumam jāpievēršas jau pirms pasākuma, piemēram, lai izvairītos no netīkamās vēdera pūšanās svinību dienā un pasākuma stundās vai arī lai nebūtu panikā jāskraida pa māju un jāmeklē šim notikumam atbilstošākais tērps.

Izzini visu līdz sīkumam

Lai saglabātu savu satriecošo skatu līdz pat vakara noslēgumam, jau iepriekš izzini visus sīkumus, kas tev varētu būt svarīgi. Piemēram, kur tieši pasākums plānots, vai grīda piemērota staigāšanai augstpapēžu kurpēs (jo citādi visu nakti papēdis sprūdīs un pasākums nudien nebūs izdevies), vai iekštelpās nepieciešama kāda plecu segu un tamlīdzīgi. Ja tev matiem ir tieksme lokoties pie deniņiem, bet priekšējos matus saņemsi uz aizmuguri, karstā telpā veidosies "radziņi", kurus noteikti nevēlies redzēt.

To svarīgi saprast, lai vakars neizvērstos galīgi šķērsām tikai tā iemesla dēļ, ka nepainteresējies par sīkumiem, kas veido "lielo bildi". Portāls "Insider" raksta, ka jābūt uzmanīgiem ar apģērba iegādi tieši šim pasākumam, kas stāv populārāko veikalu skatlogos – iespējams, tā būs iekritusi ne tikai tavās acīs, bet arī kādas cita, tādējādi liekot tev nonāk neveiklā situācijā.

Tags

Jaunais gads Ziemassvētki Vēdera pūšanās
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form