Video: 'Dove' eksperiments pierāda, ka skaistums ir domāšanas veids
Foto: PantherMedia/Scanpix

Zīmols "Dove" veicis eksperimentu, kurā pierādīts, ka pietiek ar domāšanas veida maiņu, lai ikviena sieviete apjaustu savu skaistumu. Dokumentālajā īsfilmā "Dove skaistuma plāksteri" (Dove: Beauty patch) ir atspoguļota zīmola veiktā eksperimenta gaita – tajā sievietes piedalās skaistuma plākstera, revolucionāra produkta, izmēģinājumā, kas ir it kā radīts, lai palīdzētu viņām justies skaistākām. Sievietes tika aicinātas nēsāt skaistuma plāksteri 15 dienas un dokumentēt savu sajūtu pārmaiņas.

Iesaistītās sievietes īsfilmā stāsta, ka skaistuma plāksteris palīdz viņām uzlabot pašapziņu – rezultātā viņas jūtas priecīgākas un pašpārliecinātākas.

Tuvojoties eksperimenta beigām, sievietēm tiek atklāts, ka skaistuma plāksteris nesatur nekādas brīnumainas sastāvdaļas, un patiesībā tikai ticība savam skaistumam ir tas, kas liek sievietei patiešām justies skaistākai un pašpārliecinātākai.

"Dove" zīmola pārstāve Baltijā Karola Kotkas - Pillarta (Karola Kotkas -Pillart) skaidro, ka "Dove" skaistuma plāksteri viens no daudzajiem zīmola veiktajiem projektiem ar mērķi turpināt īstenot zīmola apņemšanos – iedvesmot sievietes uzlabot savu pašvērtējumu.

"Lielai daļai sieviešu visā pasaulē ir grūtības apzināties savu skaistumu – aptuveni 8 no 10 sievietēm nav pavisam apmierinātas ar savu izskatu. Sava skaistuma apzināšanās ir ļoti būtiska – kad sieviete jūtas skaista, viņa izstaro prieku un pašpārliecinātību, un tam ir neizmērāmi liela nozīme dzīves kvalitātes uzlabošanā," komentē Kotkas - Pillarta.

"Pierādot, ka pozitīva domāšana var palīdzēt sievietēm justies skaistākām, mēs ceram iedvesmot sievietes uzlabot veidu, kā viņas sevi uztver."

Īsfilmā "Dove skaistuma plāksteri" apstiprinās, ka mainot domāšanas veidu, kompleksi un nedrošības sajūta pārtop pozitīvās emocijās un pārliecībā par sevi.

Sievietei, kļūstot pārliecinātākai par savu izskatu, uzlabojas attiecības ar citiem un tiek radīts daudz optimistiskāks skats uz ikdienu.

Zīmola pārstāvji cer, ka šie iedvesmojošie stāsti kalpos kā spēcīgs piemērs un iedrošinās sievietes apzināties savu skaistumu.


Source

DELFI sievietēm
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form