"Ir tikai viens ceļojums. Ieiet sevī," rakstīja Rainers Marija Rilke. Un tiešām, mūsu zemapziņai ir milzīga ietekme uz mūsu dzīvi. Tā aizsargā un liek ķermenim darboties. Tā uzglabā un šķiro atmiņas, emocijas un enerģiju. Tā kontrolē un vada visas mūsu sajūtas. Vairāk nekā 98 procentus no tā, ko darām, domājam, vai sakām, ietekmē mūsu zemapziņā pastāvošās programmas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Ja vien ar apzinātiem centieniem tu necentīsies tieši ietekmēt zemapziņas milzu spēku, tās ierobežotais un robotiskais reakciju klāsts vadīs tavu dzīvi. Tā pretosies taviem labākajiem centieniem.

Taču nav grūti strādāt ar savu zemapziņu. Ir tikai jāapzinās, ko dari.

  1. Neraugoties uz savu spēku, zemapziņa ir pakļauta apziņai. Tā seko pavēlēm, reaģējot uz tai sniegto informāciju. Tā nespēj atšķirt realitāti no iztēles. Tai nav humora izjūtas, un tā visu saprot ļoti tieši. Tavs apzinīgais prāts ir vārtu sargs. Savas varēšanas labad ir jākontrolē, ko tu ielaid savā zemapziņā. Tu vari apzināti ieprogrammēt zemapziņu tā, lai tā palīdzētu tev sasniegt izvirzītos mērķus.
  2. Prāta zemapziņa ir saistīta ar instinktiem un ieradumiem. Iesakņojoties uzvedības un domāšanas modelim, tas pārvēršas par paradumu, ko kļūst arvien grūtāk izmainīt.
  3. Izmanto atkārtošanu, domas spēku un emocijas, lai programmētu savu zemapziņu. Nostiprini un vizualizē savas vēlmes. Esi spēcīga, atbildīga un apņēmības pilna. Izmanto savu kaislību un emocionālo spēku, lai apzinātos savas vēlmes, jo emocijām ir ļoti liela ietekme uz zemapziņu.
  4. Zemapziņa neakceptē noliegumus. Tādēļ visām vēlmēm jābūt pozitīvām. Nesaki "es nepieņemšos svarā", jo zemapziņa ignorē "ne". No šāda izteiciena zemapziņa uztver "es pieņemšos svarā".
  5. Zemapziņa nomāc atmiņas ar risinājumu neguvušām negatīvām emocijām. Atmiņas tiks apraktas, bet ar tām saistītās izjūtas un uzskati joprojām ietekmēs tavu rīcību. Tādēļ ir ļoti būtiski izvairīties un rast atrisinājumu vainas apziņai, bailēm, dusmām un depresijai.
  6. Zemapziņa operē ar simboliem un metaforām. Uzmanīgi seko saviem sapņiem, lai pamanītu simbolus, kas bieži vien norāda uz neatrisināto problēmu patiesajiem cēloņiem.
  7. Zemapziņa visu uztver personiski. Tai ir visa notikušā fotokopijas. Kad tu kritizē, vērtē, vai projicē negatīvas domas un sajūtas uz citiem, šo negatīvismu izjutīsi arī vērstu pret sevi.
  8. Zemapziņa darbojas pēc mazākās piepūles principa. Tā iet pa vieglākās pretestības ceļu. Bez spēcīgas apziņas virzības tā izvēlēsies vieglāko, un visbiežāk tavu negatīvāko paradumu ceļu.
  9. Tai ir jābūt morālai. Zemapziņa ir arī avots taviem visaugstākajiem aspektiem. Tas ir Dieva spēks, Dvēseles enerģija. Vari saukt to kā vēlies, taču tā atbalsta tavu virzību pretim mīlestībai, vienotībai, skaistumam un patiesībai. Apzināta darbība ar zemapziņu atklāj mīlestības un saprāta augstākos līmeņus.
  10. Zemapziņai ir tikai tagadne. Zemapziņā nav pagātnes un nākotnes. Visas uzglabātās atmiņas zemapziņā tiek uzskatītas par tagadni. Zini, ka pagātne tevi ietekmē tagad, jo zemapziņa pagātnes informāciju projicē uz tagadni. Tādēļ pierādi sevi tagadnē, nevis nākotnē, un saproti, ka tieši tagad tev ir spēks pārrakstīt pagātnes kaitējošās programmas, lai sasniegtu labāku nākotni.

Kad tu nolemsi saprast sava prāta darbību un izvēlēsies trenēt funkciju kontroles spējas, kā arī sava prāta sastāvdaļas, tev būs dota vara radīt savu realitāti, gūt pilnīgu uzticību saviem spēkiem un labklājībai.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam