Vērtējot aizejošo: ko zvaigznes mums solīja 2016. gadā?
Foto: Vida Press

Protams, arī pērnā gada nogalē mēs lasījām horoskopus, puspajokam vai nopietnāk cenšoties pavērt priekškaru uz nākotni. Kas piepildījās, kas ne? Vai esam sekojuši zvaigžņu norādēm vai lauzušies slēgtās durvīs? Izlasi, ko zvaigznes solīja tavai horoskopa zīmei 2016. gadā, un izspried!

Auns

Aunam gads solīja sākties ar naudas jautājumiem. Ienākumu līmenis – palielināsies, parādīsies jaunas iespējas uzlabot finansiālo stāvokli nākotnē. Gada pirmajos mēnešos bija jābūt ļoti spēcīgai naudas enerģijai. Bija jārēķinās gan ar to, ka, tiklīdz iekustēsies ieņēmumu kanāls, tā tūlīt pa pēdām sekos arī izdevumi.

Vērtējot aizejošo: ko zvaigznes mums solīja 2016. gadā?
Foto: Shutterstock

Zvaigznes aicināja attīstīt savus talantus, lai paaugstinātu savu konkurētspēju tirgū, jo šajā gadā par to būs pamatīgi jāpacīnās. Debesis – labvēlīgas panākumiem, tomēr par skaistām acīm rokās neko nedos.

Gada vidū īstenotie darījumi ilgtermiņā būšot ļoti vērtīgi. Svarīgi notikumu pavērsieni arī profesionālajā jomā. Ja zini, kas ir tavs mērķis - dodies uz to, nekavējies ne mirkli, neatskaties atpakaļ. Pietuvosies saviem sapņiem, solīja Auniem horoskops.

Gada otrajā pusē, kad naktis kļūs garākas, Auniem bija jāpievēršas sevis izzināšanai, izglītošanai un attīstībai. Vērtīgas – mācības augstākajā izglītības iestādē.

Tiem, kuri meklē pastāvīgas attiecības, bija jātēmē vairāk uz gada nogali. Saules pielietie mēneši šajā jomā solījās būt aktīvi un nepastāvīgi.

Tags

Astroloģija Horoskopi Jaunais gads Zīmīgākais 2016. gadā

Comment Form