'D'Tea' bioloģiskās tējsulas – dabas dota enerģija un veldzējums
Foto: Publicitātes foto

Mūsdienu straujajā dzīves ritumā ir viegli ļauties kārdinājumiem un piemirst par kvalitatīvu dzīvesveidu un uzturu, tādējādi riskējot iedzīvoties dažādās veselības problēmās – sākot no liekā svara un beidzot ar cukura diabētu un sirds un asinsvadu slimībām. Taču kārdinājumi var būt arī veselīgi, ja tie nāk no dabas, un apliecinājums tam ir "Dabas Dots" bioloģiskās tējsulas, kuru sastāvā ir labākais un gardākais, ko daba var sniegt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Augi, pateicoties to sastāvā esošajām bioloģiski aktīvajām vielām, vitamīniem, fermentiem, mikroelementiem un makroelementiem, kopš senatnes kalpojuši ne tikai kā pārtikas produkti, bet arī kā ārstniecības līdzekļi, tāpēc arī "Dabas Dots" pieturas pie laika pārbaudi izturējušām vērtībām un savā produkcijā izmanto tikai dabiskas izejvielas.

Spirdzinošo "D'Tea" tējsulu izgatavošanā nav izmantoti konservanti, koncentrāti, sīrupi, mākslīgas krāsvielas un garšas pastiprinātāji, kā arī nav pievienots rafinētais cukurs. Dzērienu saldināšanai izmantota bioloģiskā agave vai medus, bet visas sulas ir svaigi spiestas uz vietas ražotnē. Tā kā "Dabas Dots" rūp ne tikai patērētāju veselība, bet arī vietējās ekonomikas "veselība", tad liela daļa izejvielu tiek iepirkta no pašmāju zemniekiem, izvēloties tikai bioloģiski audzētas ogas un tēju.

"D'Tea" tējsulas satur A, C un K vitamīnus, antioksidantus un antocianīnus, kas labvēlīgi ietekmē organisma imūnsistēmu, tādējādi palīdzot cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, kas izraisa šūnu bojājumus, un oksidatīvo stresu, kas rodas antioksidantu un brīvo radikāļu līdzsvara zuduma gadījumā.

"Dabas Dots" tējsulu pozitīvo ietekmi uz veselību apstiprina arī RSU Bioķīmijas laboratorijā veikts pētījums, kura rezultātā noskaidrojās, ka šie produkti ir labs dabisko antioksidantu avots un tajos esošajiem polifenoliem piemīt antioksidatīvā aktivitāte, kas var aizsargāt šūnas un audus no oksidatīviem bojājumiem, palielināt organisma pretestību pret oksidatīvo stresu un stiprināt tā dabisko aizsardzības sistēmu.

RSU Bioķīmijas laboratorijā veiktā pētījuma rezultāti apliecina, ka "D'Tea" lietošana uzturā ir dabisks veids, kā novērst vai kavēt dažādu slimību rašanos un attīstību, tādējādi ievērojami ietaupot izmaksas veselības aizsardzībai, uzlabojot dzīves kvalitāti, vairojot labsajūtu un paaugstinot enerģijas līmeni. Kas ne mazāk svarīgi – visas tējsulas ir ar zemu kaloriju daudzumu, tāpēc nebūs jāuztraucas par lieko svaru.

Turklāt bioloģiskie "D'Tea" dzērieni ir ne tikai veselīgi, bet arī garšīgi – tie pieejami piecās dažādās dabisku garšu kombinācijās:

  • plūškoka – aveņu – ābolu
  • mārsila – dzērveņu – ābolu
  • kumelīšu – rabarberu
  • ziemeļu pelašķu – aroniju
  • piparmētru – upeņu – medus

"Dabas dots" idejas autors un īpašnieks Rolands Briņķis atklāj, ka ideja par tējsulu ražošanu radusies, apvienojot savu 12 gadu profesionālo pieredzi tirdzniecībā trīs lielos Latvijas pārtikas un dzērienu ražošanas uzņēmumos ar savu brīvā laika aizraušanos – garo distanču skriešanu. Turklāt to gluži organiski papildina arī fakts, ka viņš ir īstens Latvijas patriots un jau no sešu gadu vecuma dzīvo laukos, piekopjot dabīgu un veselīgu dzīvesveidu.

Rolands nenoliedz, ka bioloģisku produktu ražošana ir peldēšana pret straumi, taču – ja dara, tad dara kārtīgi, lai pašam nav kauns. Ja pirmie trīs gadi aizvadīti neatlaidīgā darbā, pārliecinot un iepazīstinot ar jauno produktu vietējos tirgotājus un patērētājus, tad nu tas vainagojies panākumiem un produkcija nelielos daudzumos tiek eksportēta arī uz Vāciju, Somiju, Ukrainu un Krieviju, bet drīzumā arī uz Dāniju un Igauniju.

"Tie, kas ir bijuši pie mums ražotnē, brīnās, ka vispār tā var ražot – ar rokām spiest ogas un vārīt tējas lielos katlos. Būtībā mēs ražojam mājas dzērienus industriālos apstākļos. Un kvalitāte ir jūtama – to pierādīja arī RSU pētījums, ka mūsu produkcijā antioksidantu līmenis ir augstāks, nekā no koncentrāta ražotos dzērienos," lepojas Rolands.

Līdz 30. septembrim, pērkot jebkurus divus "D'Tea" produktus un reģistrējot pirkuma čeku, ir iespējams laimēt lidojumu ar helikopteru vai kādu no 30 produktu groziem. Vairāk informācijas – mājaslapā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form