'Love In Riga' ātrais randiņš jau 12. un 26. augustā

'Love In Riga' ātrais randiņš jau 12. un 26. augustā
Foto: Publicitātes foto

Cilvēka dabā ir vēlme kādam piederēt

"Love In Riga" sniedz brīnišķīgu iespēju iepazīt cilvēkus, satikt jaunus draugus, veidot draudzīgas attiecības, partnerattiecības, nodibināt ģimenes saiknes, kā arī atrast savus domubiedrus. Mēs satiekam viens otru tiešā kontakta veidā, nevis sēžot aiz zilajiem ekrāniem. Tā veidojas cilvēcisku attiecību pamats.

'Love In Riga' ātrais randiņš jau 12. un 26. augustā
Foto: Publicitātes foto

"LoveInRiga Speed Dating" – tas ir nekas cits, kā katru otro svētdienu organizēti randiņu vakari vientuļām sievietēm un vīriešiem. Minirandiņš ballītes formātā. Šādas ballītes tiek rīkotas, lai cilvēki savā starpā iepazītos, dibinātu ģimenes. Randiņi īsā laika posmā, kur visi dalībnieki iepazīstas un komunicē ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Sievietes apsēžas pie numurētiem galdiņiem, bet vīrieši pāris minūtes sarunājas ar katru sievieti un pārsēžas pie nākamā galdiņa pulksteņa rādītāja virzienā.

"Love in Riga" palīdz atrast savas otrās pusītes. Ātro randiņu ballītes dod spilgtas un neaizmirstamas emocijas no interesantām sarunām. Pārliecinieties, ka mīlestība no pirmā acu skatiena pastāv!

Randiņu vakari "Speed Dating" stilā – tā ir lieliska iespēja iepazīties Rīgā un atrast savu mīlestību. Galu galā – jaunas emocijas vēl nevienam nav traucējušas!

Kur? Randiņu vakari tiek rīkoti restorānā "Boulevard 33", Raiņa bulvārī 33
Kad? 12. un 26. augustā
Cikos? Pulksten 19.00

'Love In Riga' ātrais randiņš jau 12. un 26. augustā
Foto: Publicitātes foto

Īpašie piedāvājumi augustā

"Nāc kopā ar draugiem" – akcija līdz 31. augustam

  • biļetes cena 2 personām tikai 40 eiro
  • biļetes cena 3 personām tikai 45 eiro

"Akcija Tev" – akcija līdz 31. augustam

  • Katrs trešais pasākums ar 40% atlaidi, tikai 15 eiro
  • Katrs piektais pasākums ar 80% atlaidi, tikai 5 eiro

Akcijas savstarpēji nesummējas.

Sadarbība:

Mēs esam atvērti uzklausīt ikvienu sadarbības piedāvājumu, bartera iespējas, reklāmas atbalstu, jaunu telpu piedāvājumus. Laipni lūgti, mēs jūs uzklausīsim!

Iegūt sīkāku informāciju un pieteikties randiņam jūs varat šeit : https://loveinriga.lv/lv/form vai zvanot pa tālruni : 27440222

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Viņa.lv iesaka