Sievietes dzīves cikls un libido
Foto: Publicitātes foto

Dzīves laikā ikviena sieviete piedzīvo dažādas izmaiņas savā ķermenī, kas ietekmē labsajūtu, pārliecinātību par sevi, kā arī kopumā dzīves kvalitāti. Sievietei šajos dzīves posmos ir svarīgs atbalsts un zināšanas, kas palīdz apzināties to, kas notiek viņas ķermenī un ar mīlestību pieņemt to.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī, runājot par sievietes libido, visbiežāk tiek uzsvērts psiholoģiskais un emocionālais faktors, būtiska loma ir reproduktīvās sistēmas veselībai, jo tā ir cieši saistīta ar libido, labsajūtu un baudu, uzsver seksologs, Dr. Med. Boriss Doņņikovs.

Sievietes dzimumtieksmi vienlīdz ietekmē gan ārējie, gan iekšējie faktori, un ļoti bieži tie ir savstarpēji saistīti. Sieviete ikdienā "pārstrādā" visdažādākās sadzīves emocijas, vienlaikus piedzīvojot izmaiņas ķermenī, kas ietekmē emocionālo pasauli, fizisko pašsajūtu gan arī seksuālo dzīvi un labsajūtu.

Estrogēnu loma

Galvenie sievišķie dzimumhormoni jeb estrogēni ir tie, kas regulē sieviešu dzimumorgānu sistēmas darbību. Estrogēnu līmeņa svārstības ietekmē sievietes gan fiziski, gan emocionāli. "Izteiktāk hormonālās izmaiņas izjūt sievietes menopauzes vecumā, bet dažādu faktoru dēļ estrogēnu līmenis var būt pazemināts arī gados jaunām sievietēm. Uz pazeminātu estrogēnu līmeni var norādīt dažādi ārēji simptomi, piemēram, ādas, mutes, maksts sausums vai muskuļu tonusa zudums, kā arī matu, nagu trauslums un ādas blāvums. Labā ziņa, ka hormonu līmeni ir iespējams pārbaudīt un regulēt, kā viens no veidiem, uzņemt dabisko estrogēnu," norāda speciālists.

Sieviete reproduktīvajā vecumā:

Sievietes organisms pieredz pēkšņas hormonu svārstības mēneša laikā, turklāt tiek zaudēts daudz dzelzs, kas var izraisīt pastiprinātu nogurumu un nespēku, pat matu un nagu trauslumu un lūšanu. Šajā vecuma posmā ir augstāks stresa līmenis, ātrā dzīvesveida dēļ, tāpēc ir būtiski rūpēties par savu veselību un uzturvielām kas tiek uzņemtas, lai novērstu hormonu disbalansu, enerģijas trūkumu, libido pazemināšanos, kā arī ādas un gļotādas sausumu.

"Libifeme"® ir īpašās rūpēs veidots uzturvielu komplekss sievietēm reproduktīvā vecumā.

"Libifeme"® satur augu un vitamīnu savienojumu, kas ir īpašs atbalsts sievietes skaistumam, seksualitātei, enerģijai, imunitātei un reproduktīvajai veselībai. Aizkavē novecošanās procesus sievietes organismā, rūpējas par ādas un gļotādas veselību, uzlabojot izskatu un dzīves kvalitāti.

"Libifeme" galvenā sastāvdaļa ir dabīgais augs Asafetīda, kas tiek iegūts Himalaju kalnos. Asafetīda ir pētīta un pielietota medicīnā jau daudzus gadu simtus. To mēdz saukt arī par "dievu garšaugu". Tā ir bioloģiski aktīvu vielu avots, iedarbojas nomierinoši, labvēlīgi ietekmē gļotādu un ādas elastību, kā arī stimulē dzimumhormonu veidošanos. Tai piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, un tā ierobežo kaitīgo mikroorganismu attīstību.

Sievietes menopauzes un pēc menopauzes periods

Šim periodam raksturīga olnīcu funkciju pakāpeniska mazināšanās, kad notiek pāreja no reproduktīvā posma uz pēcreproduktīvo posmu. Šis periods sievietes organismā rada būtiskas izmaiņas, piemēram, hormonu svārstības, kas būtiski ietekmē pašsajūtu, ādas un gļotādas veselību, enerģijas līmeni, libido un labsajūtu. Šajā periodā ir būtiski mazināt šos simptomus, izvēloties dabīgus fitoestrogēnus, kas mazina menopauzes perioda izraisītos simptomus un būtisku uzlabo sievietes dzīves kvalitāti. Sievietēm šajā periodā īpaši jāpievērš uzmanība holesterīna līmenim asinīs, sirds-asinsvadu sistēmas veselības stāvoklim, kā arī kaulu un muskuļu sistēmai, jo ar katru gadu kaulu masa samazinās. Šīs izmaiņas notiek pazeminoties estrogēnu līmenim sievietes organismā.

"Libifeme"® Meno 50+ ir spēcīgs atbalsts sievietēm menopauzes laikā un pēc tās.

"Libifeme"® Meno 50+ satur augu un vitamīnu savienojumu, kas ir atbalsts sievietes skaistumam, seksualitātei, enerģijai, imunitātei, un īpaši rūpējas par sievietes labsajūtu šajā dzīves posmā. Sastāvā esošie linsēklu lignāni regulē estrogēnu līmeni, tādējādi mazinot nepatīkamos menopauzes simptomus. Aizkavē novecošanās procesus sievietes organismā, rūpējās par ādas un gļotādas veselību, uzlabojot izskatu un dzīves kvalitāti.

Rūpes un sevis pieņemšana ir galvenā atslēga uz to, lai sieviete justos labi ikvienā savas dzīves posmā. Tikai vesela un laimīga sieviete, spēj dot mīlestību un rūpes saviem mīļajiem, kā arī dalīties ar pasauli, izmantojot savu īpašo, maigo spēku un iedvesmu.

"Libifeme" produktus var iegādāties šeit: https://www.azeta.lv/meklet/rezultati?q=Libifeme, kā arī visās "Euro" aptiekās.

www.libifeme.com

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam