Četri stāsti par kundzēm, kuras žilbina ar enerģiju un dzīvesprieku
Foto: Privātais arhīvs/Tenis Dimants/Ingrīda Punka/Publicitātes foto

Vecums nav šķērslis – tieši to pierāda visas šīs četras kundzes. Par spīti dažādiem dzīves līkločiem un iespējām, kuras katrai no viņām piespēlējis liktenis, viņas ir pozitīvas itin visā – apceļojot tālas zemes, pavadot laiku ar saviem mīļajiem, vingrojot, gatavojot, aizraujoties ar rokdarbiem vai vienkārši sapņojot. Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar šīm viedajām un kolosālajām dāmām un viņu enerģijas un dzīvesprieka receptēm.

Māra Gutberga: es esmu dzimusi mīlēt – mīlai un virtuvei

Četri stāsti par kundzēm, kuras žilbina ar enerģiju un dzīvesprieku
Foto: Privātais arhīvs

Māra Gutberga ir viena no kolorītākajām personībām, kādu nācies sastapt. Jokiem, smiekliem un stāstiem spiežas cauri labdabīgs dullums, kas neviļus lūpu kaktiņiem liek pacelties.

Par sevi Māra teic tā: "Vispirms es esmu mīlētāja. Es esmu dzimusi mīlēt – mīlai un virtuvei. Un tas man ir jāpilda! Es domāju, ka katram jāizpilda savs dzīves uzdevums. Un katram ir jāatrod, kā dēļ tu esi nācis šajā pasaulē, tikai tad cilvēks ir laimīgs. Bet tas nav viegli!"

Māra visu laiku ir nepārtrauktā kustībā. Divreiz nedēļā viņa iet vingrot, pārējās dienas – nūjot vai uz baseinu peldēt, vai arī apmeklē aerobikas nodarbības. Starp citu, Mārai vēl joprojām pa spēkam ir arī špagats. Viņa meditē, glezno, raksta dzeju un mīl ceļot.

Bet no kurienes šāda enerģija, kas, šķiet, Mārai ir neizsīkstoša? "Prieks rada enerģiju. Prieks dzīvot, satikties! Mani draugi visi kļūst veci. Un ko tad? Viņi sēž, zāles ar saujām ēd. Es saku – kusties, maita, ko tu sēdi?"

Visu stāstu par Māru iespējams izlasīt šeit.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl