Goldija Houna: 'Oskars' karjeras sākumā un brīvdomātājas gars
Foto: Vida Press/AFP/Scanpix/Vida Press

Izcila aktiermāksla un enerģiska personība, kas vijas ar otrā vīra skaļajiem apgalvojumiem un apbrīnojami ilgu kopdzīvi ar trešo partneri. Šoreiz neliels ieskats sešdesmito gadu valdzinošākās dāmas Goldijas Hounas dzīvē.

Talantīgā sieviete dzimusi 1945. gada 21. novembrī. Uzreiz jāsaka, ka viņas ģimenē strāvo mākslinieciskā enerģija, jo Goldijas vecāki – mūziķis un aktrise – noteikti devuši savu artavu Goldijas karjeras izvēlē un talanta attīstīšanā. Vēlāk arī Goldijas bērni – Keita Hadsone, Olivers Hadsons un Vaijats Rasels – izvēlējušies attīstīt sevi aktiermākslā un tas viņiem ļoti labi arī izdevies.

Kopumā var teikt, ka Goldijai noteikti ir ar ko lepoties – lieliska karjera, jo filma "Cactus Flower" atnesusi "Oskaru", tāpat ieguvusi "Zelta globusu" un vēl daudzas citas balvas. Goldija pierādījusi sevi kā spēcīgu sievieti un caur ērkšķiem sasniegusi laimīgu un Holivudas standartiem ilgu kopdzīvi. Taču pēc viņas otrā vīra teiktā, dīva nav tik balta un pūkaina.

Ko savā dzīvē paveikusi talantīgā aktrise un kā viņa nonākusi līdz savai mūža mīlestībai? Kā par viņu izsakās bijušais vīrs? Un vai baumas par saderināšanos 70 gadu vecumā ir patiesas? Lasi turpinājumā!

Filmu par Goldiju Hounu skaties ceturtdien, 12. maijā, plkst. 22:00 360TV!

Source

DELFI Viņa

Tags

Sievietes vēsturē Zelta globuss
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form