Kopā ar meitu plānoja pašnāvību. Skaudrs stāsts par bailēm, vardarbību un rūpīgi izplānotu bēgšanu
Foto: Shutterstock

Pirms kāda laika tikos ar brīnišķīgu un ļoti spēcīgu sievieti, kas atklāja, ka savas dzīves laikā ir piedzīvojusi tādas šausmas un vardarbību, par ko daudziem pat grūti iedomāties. Ja viņa nepateiktu, es nekad neiedomātos, ka vienīgā izeja no murga reiz šķitusi pašnāvība. Vienīgais iemesls, kāpēc šī sieviete vēl ir dzīva, ir viņas meita, kas, vēl pavisam maza būdama, bija gatava atņemt sev dzīvību reizē ar mammu.

Kāds spēriens ar kāju vai blieziens pa seju bija viņas ikdiena. Tā bija tik ierasta lieta kā tasīte kafijas no rīta. Viņa jau sen vēlējās izstāstīt savu stāstu un bija to jau uzrakstījusi, lai palīdzētu sievietēm, kas nonākušas līdzīgās situācijās, saprast, ka viņas nav vienīgās, kas nespēj pārraut vardarbības un baiļu apli. Tāpat viņas stāsts palīdz saprast, ka šādos brīžos bez rūpīgas plānošanas neiztikt, jo izrauties no šausmām ir grūti, bet noticēt solījumiem par labāku dzīvi un pārestības izbeigšanu ir patiešām viegli.

Nesen šī sieviete man atsūtīja dokumentu ar nosaukumu "Elle", kur aprakstīta viņas skaudrā pieredze. Lai pasargātu viņu, kā arī viņas tuviniekus, personu vārdi stāstā ir mainīti.

Tags

Emocionāla vardarbība Lasāmgabali Sarakstu karuselis Sievietes Vardarbība

Comment Form