Laila Siliņa par ceļu no nepatikas pret sportu līdz fitnesa sacensībām un treneres profesijai
Foto: mediaskola.lv

Laila Siliņa ir mērķtiecīga sieviete, kas ieguvusi ārsta diplomu, audzina divus bērnus, maģistrantūrā studē uzturzinātni un nesen saņēmusi arī fitnesa treneres sertifikātu. Lai arī bērnībā jutusies nevarīga un nav piedalījusies sporta stundās, tagad kustība ir neatņemama daļa no Lailas dzīves. Tā viņai sniedz enerģiju un labsajūtu. Lai sasniegtu jaunas virsotnes, viņa piedalās arī Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas (IFBB Latvija) projektā "Fit Model Latvija 2018", kas noslēgsies jau pavisam drīz.

Laila stāsta, ka par spīti nepatikai pret fizkultūru skolā, tagad lielu daļu viņas laika aizņem sports – tas ir hobijs, kas pārtapis par nodarbošanos. Viņai patīk garas pastaigas un pārgājieni. "Tas sākās pēc bērnu dzimšanas kā pastaigas ar ratiem un nu jau izvērties par atsevišķu hobiju," par patiku pret pārgājieniem teic Laila. Tāpat viņai patīk gatavot. Agrāk pat aizrāvusies ar kūku cepšanu, bet tad nolēmusi šo savu aizraušanos ievirzīt veselīgākās sliedēs, un nu gatavo veselīgus ēdienus un našķus sev, ģimenei un draugiem.

Patika pret pastaigām nav vienīgā pārmaiņa viņas dzīvē pēc bērnu piedzimšanas – savā iepriekšējā darbavietā Laila neatgriezās, jo nolēma pievērsties kaut kam, kas viņu aizrauj, proti, veselīgam dzīvesveidam. Laila lasa arī lekcijas par veselīgu uzturu un dzīvesveidu bērniem un pieaugušajiem dažādu projektu ietvaros. Pārmaiņas dzīvē nākušas par labi – aktīvs un veselīgs dzīvesveids arī viņai pašai sniedz spēku un enerģiju.

Laila Siliņa par ceļu no nepatikas pret sportu līdz fitnesa sacensībām un treneres profesijai
Foto: mediaskola.lv

Šī gada sākumā viņa pieņēmusi jaunu izaicinājumu, un kļuvusi par vienu no projekta "Fit Model Latvija" 2018. gada pavasara sezonas dalībniecēm. Par dalību projektā viņa ir ļoti priecīga, jo tā ir iespēja strādāt ar cilvēkiem, kas viņu iedvesmo, un ļoti daudz mācīties. Kā piemēru viņa min projekta organizatori Kristīni Vederņikovu, kas motivē un iedvesmo daudzas projekta dalībnieces. Viņa norāda, ka projekta dalībnieces ir ļoti dažādas, bet visas vieno mērķtiecība un spēks, kas neļauj padoties un liek cīnīties ar grūtībām un pārvarēt sevi. "No katras mēs varam mācīties un mainīties ar pieredzi," teic Laila.

Viņa stāsta, ka fiziski grūtākais uzdevums viņai bijis iemācīties pozēt tā, kā tas jādara uz skatuves, jo iepriekš to nebija darījusi.

Pašlaik projekts jau tuvojas noslēgumam, un svētdien, 22. aprīlī, notiks "Fit Model Latvija 2018" fināls.

Source

DELFI Viņa

Tags

Bikini fitness Fitness Sievietes Veselīgs dzīvesveids
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form