'Mrs. Globe' prezidente Treisija Kembla: vienmēr esmu saskatījusi spēku kroņos un diadēmās
Foto: Privātais arhīvs

"Mēs godinām skaistumu, kultūru, labdarību un sievietes," atklāj Dr. Treisija Kembla. Viņa ir prestižā pasaules skaistumkonkursa precētām sievietēm "Mrs. Globe" īpašniece un prezidente. Kopš 1996. gada konkurss ir viens no atpazīstamākajiem starptautiskajiem konkursiem pasaulē. Tajā ar labiem panākumiem ir piedalījušās arī veiksmīgas latviešu sievietes, un atcerēsimies, ka vienai no viņām – gleznotājai Ievai Bondarei – tajā ir izdevies uzvarēt, plūcot laurus 1998. gadā un kļūstot par "Mrs. Globe" skaistuma karalieni.

Aicināju Treisiju uz sarunu, jo atceros viņu kā siltu, atsaucīgu, sirsnīgu sievieti un, jā, ļoti stipru. Viņa vienmēr pārsteigusi ar savu iekšējo spēku un apņēmību izmainīt pasauli. Dr. Treisija, kā "Mrs. Globe" dalībnieces viņu dēvē, ir iedvesmotāja, autore un spīkere.

"Vēlētos pateikt lasītājiem, ka vissvarīgākais ir nodrošināt dzīvē izvēles, kas ļauj būt jums pašiem – vismaz tiekties uz to, neizjust bailes par sevi un citiem. Mūsu vienīgais mērķis dzīvē ir dzīvot priekam - lai par visu, ko jūs darāt, varat pateikt: "Es to dievinu"," viņa sāk savu stāstu.

Tags

Hilarija Klintone Ieva Bondare Lasāmgabali Mamma Sievietes

Comment Form