Pancīgais 'Playboy' zaķis, kuru gandrīz noslepkavoja. Reibinošā 'Blondie' Debijas dzīve
Foto: Reuters/Scanpix

Koķeti valdzinoša sieviete, kura savu dzīvi veltījusi mūzikai, radot ko jaunu un tam laikam neierastu – tā ir Debija Herija jeb grupas "Blondie" soliste. Viņa var lepoties ar lielisku karjeru, kas turpinās vēl tagad.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Debora Anna jeb Debija dzimusi 1945. gada pirmajā jūlijā. Viņu trīs mēnešu vecumā adoptēja Ričards un Katrīna Heriji. Uzaugot Ņūdžersijā, Debija dziedāja baznīcas korī. Divus gadus viņa mācījās koledžā, bet pēc tam pārcēlās uz Ņujorku. Tur viņa strādāja par viesmīli un tas viņu vēl vairāk ievilināja mūzikā un mākslā. Jāpiemin arī, ka deviņus mēnešus Debija strādāja par "Playboy" zaķi.

Tālākais ceļš ir diezgan leģendārs – radīta mūzika, ko atskaņo arī šodien un ne tikai atsvaidzinātās versijās, bet pat oriģinālajos skanējumos. Grupa "Blondie" noteikti nobruģēja ceļu citām grupām uz pavisam citādu mūzikas manieri, un grupas soliste Debija Herija žilbināja ar savu valdzinājumu un koķeto skatienu. Kā Debija no "Playboy" zaķa pārvērtās par septiņdesmit gadus vecu sievieti, kura vēl joprojām raujas uzstāties un savus fanus priecēt ar mūziku? Par to turpinājumā.

Tags

Lasāmgabali Madonna Narkotikas Playboy Sievietes vēsturē
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form