Piecelties pēc kritieniem un iemācīties laimi. Pieci stāsti par nepadošanos grūtībām
Foto: Artūrs Kondrāts/Privātais arhīvs

Ikviens cilvēks savas dzīves laikā saskaras ar grūtībām, tomēr ne visi spēj tās pārvarēt, no tām mācīties un tās izmantot, lai atrastu laimi. Jā, tas nav viegli, bet tas noteikti ir iespējams – to apliecina neskaitāmas sievietes un vīrieši, kas grūtības ir izmantojuši, lai pakāptos augstāk. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar piecu sieviešu stāstiem, kas māca nepadoties un meklēt laimi pat visgrūtākajos brīžos.

Uzņēmēja Marija Povilaite norāda, ka tieši neveiksmju piedzīvošana ļāva viņai kļūt pašpārliecinātākai un apzināties savas spējas. Iepriekš viņai šķitis, ka pārliecību var gūt, sasniedzot jaunas virsotnes. Saskaroties ar grūtībām un piedzīvojot viena no viņas biznesu bankrotiem, uzņēmēja iemācījās, ka realitāte nesaskan ar viņas sākotnējiem uzskatiem. "Jo vairāk tu nokrīti un pēc tam atkal piecelies, jo vairāk tu esi pārliecināts par to, ka tad, ja nokritīsi vēlreiz, tu atkal piecelsies," tagad teic Marija.

Neveiksmes biznesā, protams, nav vienīgais, kas var satricināt cilvēka dzīvi. Evija Apine saprata, ka dzīvi nepieciešams mainīt tad, kad noķēra sevi izdegšanas slazdā. No tā viņa izkļuva, mācoties saprast, ka ikviens "jā" kādai aktivitātei vai projektam, ko viņa vēlas paveikt, nozīmē "nē" kādai citai lietai, piemēram, atpūtai vai laikam, kas pavadīts kopā ar ģimeni. Savukārt Liene Uresina saprata, ka vajadzīgas pārmaiņas pēc tam, kad piedzīvoja bērniņa zaudēšanu un saskārās ar veselības problēmām.

Uzzini vairāk par šo un citu sieviešu mācībām, nokļūstot grūtībās un iemācoties tās pārvarēt.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Viņa.lv iesaka