Pilnas slodzes mamma, kura iemīlējusi kustību un savas formas – enerģiskās Kristīnes stāsts
Foto: Privātais arhīvs/mediaskola.lv/Sergejs Urbanovičs

Kristīne Krišjāne ir divu bērnu mamma no Saulkrastiem, kas šobrīd par savu galveno uzdevumu dzīvē sauc bērnu audzināšanu, gan mācot viņiem par veselīgu dzīvesveidu, gan meklējot dažādus veidus, kā to ievērot pašai. Šogad Kristīne piedalījās arī Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas (IFBB Latvija) projektā "Fit Model Latvija 2018", kas noslēdzās aprīlī.

Dzīve pirms pievēršanās aktīvam dzīvesveidam

Savas dzīves laikā Kristīne ilgstoši meklējusi savu vietu profesionālajā jomā. Kā vienu no lielākajiem pagrieziena punktiem dzīvē viņa min iepazīšanos ar vīru, kas pievērsa viņu sportošanai un aktīvam dzīvesveidam. "Es gāju trešajā kursā interjera dizainā, kad sapazinos ar savu topošo vīru. Mēs sākām veidot attiecības, kad pēdējā kursā man mamma nomira – tad mēs kļuvām vēl tuvāki, nolēmām apprecēties, veidot ģimeni. Tieši tas bija krīzes laiks Latvijā, tāpēc nolēmu – kāda jēga no tā interjera dizaina? Pirms nedaudz vairāk nekā 10 gadiem, kad piedzima meita, pa lielam kļuvu par mājsaimnieci. Pievērsos bērnam, mājas uzturēšanai, dārzam, ierīkojām siltumnīcu, sākām trušus audzēt, gribējām savu ekoloģisko saimniecību."

Pilnas slodzes mamma, kura iemīlējusi kustību un savas formas – enerģiskās Kristīnes stāsts
Foto: Privātais ahīvs

Taču papildus mājas dzīvei viņa ļoti gribēja atrast veidu, kā sevi izpaust. Sākumā iestājusies dažādos skaistumkopšanas kursos – vaksāciju veikšanas, skropstu, nagu likšanas, masāžas u.c. Pēc laika sapratusi, ka raut spalvas un līmēt nagus nav tas, ko vēlas darīt, un ar vīru nolēmusi, ka vajadzētu mācīties finanšu vadību. Arī grāmatvedība nesniedza kāroto, tāpēc šobrīd pievērsusies interneta mārketingam, kur domā kādu brīdi arī pastrādāt.

Kristīne stāsta, ka aktīvs dzīvesveids pēdējos gados patiesi ir tuvs sirdij, tāpēc kādreiz bijusi arī doma mācīties par treneri. "Bet tad es sapratu, ka bērnu audzināšanu gan būs jānoliek kaut kur nostāk. Ja dzīvo Rīgā, tā vel ir cita lieta, bet Saulkrasti ir diez gan maziņi, un tur kaut ko šajā jomā "izbīdīt" ir ļoti grūti." Viņa stāsta, ka iepriekšminētajā projektā iepazinusies ar treneri Elvi, un pēc sarunām ar viņu sapratusi, ka tiešam nebūs trenere. "Es nekad nevarētu būt tik ļoti ar sirdi tajā iekšā. Es nezinu, vai varētu cilvēkiem dot tik daudz, cik trenerim vajadzētu. Nepieciešams ir ne tikai mācīt un rādīt, kā skriet, bet arī kopējai komunikācijai sniegt pievienoto vērtību."

Source

DELFI Viņa

Tags

Lasāmgabali Mamma Sievietes Fitness
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form