Atsvaidzinot dabīgo skaistumu: ieteikumi dāmām, kas ikdienā nekrāsojas
Foto: Shutterstock

Jāatzīst, ka ne visas no mums spēj lepoties ar perfektām zināšanām un prasmēm, kad jāķeras pie pūderotām, skropstu tušām un citiem skaistumkopšanas palīgiem. Dažām tas arī nemaz nesatrauc un savu ikdienu viņas vēlas pavadīt maksimāli ērti un bez liekām grima kārtām.

Lai arī skropstu ieveidošana ar skropstu atliecēju ikdienā nav sevišķi laba doma, jo tik daudz un bieži skropstām nebūtu vēlams nodarīt pāri, kādā īpašā pasākumā vai dienā tomēr vari atļauties krist grēkā un skropstas atliekt, lai iegūtu valdzinošāku skatienu.

Tomēr, lai arī tas varētu šķist nepierasti, vienmēr prātā vari paturēt kādu spilgtu lūpu krāsu, ko paķert līdzi rokassomiņā, gadījumā, ja tomēr sanāk kāds necerēts pasākums. Košas un gardi spilgtas lūpas vienmēr atsvaidzinās izskatu.

Bet, ja uz pilnīgi visiem skaistumkopšanas palīgiem esi uz "jūs", tad ieguldi līdzekļus labā sejas krēmā, kas liks tavai ādai izskatīties vienreizēji bez jebkādas palīdzības.

Taču, ja izvēlies matus nebojāt un nekarsēt ar dažādām ierīcēm, tad tieši šie būs ieteikumi, kurus būtu vērts atminēties.

Ja sevišķi neaizraujies ar matu ieveidošanu, tad svarīgs ir tavs matu griezums. Bieži vien pareizi un gudri nogriezti un sasukāti mati var radīt iespaidu, ka esi ieguldījusi diezgan lielu laiku, lai izskatītos tik fantastiski.

Ne vienmēr, lai ieveidotu perfektas lokas, vajag izmantot lokšķēres, taisnotāju vai kādas citas ierīces. Tikpat labi var sapīt bizi, kad mati ir nedaudz mitri, vai izveidot copi. No rīta, izjaucot uz nakti izveidoto frizūru, būsi ieguvusi neatvairāmas lokas.

Protams, kā gan bez lieliskas galvassegas! Tieši dāmām, kas ar graciozu frizūru veidošanu neaizraujas, kā "odziņa" var būt tieši cepures. Fifīgas vasaras galvassegas aplūko šeit.

Paldies "Everygirl" par labajiem padomiem!

Source

DELFI Viņa

Tags

Skaistumkopšana
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form